Zwiększ efektywność floty przy obniżeniu kosztów

C

07-03-2013

  Niewłaściwe zarządzanie kilkudziesięcioma samochodami może generować niepotrzebne koszty, a tym samym obniżać efektywność działania całej firmy transportowej. Z pomocą przychodzi rozbudowany system firmy Transics, który pozwala w pełni monitorować towar oraz zamówienia, pracę ciężarówek, kierowców i naczep,  a tym samym optymalizować pracę całego biznesu.     Wszystkie rozwiązania Transics mają jeden cel: zwiększyć efektywność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.   Na rozwiązania firmy Transics składają się: aplikacja biurowa TX-CONNECT oraz komputer pokładowy TX-MAX  zainstalowany w ciężarówce. Cały system dostosowywany i konfigurowany jest do indywidualnych potrzeb firmy. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez Transics firmy mogą m.in.: zdalnie zarządzać czasem kierowcy oraz jego aktywnością, przesyłać zlecenia i wszelkie niezbędne informacje dla kierowcy i spedytora, zarządzać trasą oraz raportować kluczowe parametry.   Dodatkowo wykorzystując rozbudowane dane z komputera pokładowego pojazdu osoba zarządzająca flotą jest w stanie kontrolować zużycie paliwa oraz monitorować technikę jazdy kierowców. Pozwala to obniżyć koszty floty, a tym samym zoptymalizować działanie firmy.   Transics oferuje również swoje usługi na aplikacjach mobilnych - TX-SMART. Jest to rozwiązanie dedykowane do monitorowania podwykonawców. Dzięki integracji TX-SMART z platformą TX-CONNECT przesyłanie wiadomości tekstowych i informacji planistycznych jest dziecinnie proste. W ten sposób w ramach jednej aplikacji spedytorzy mogą monitorować zarówno własną flotę i pracującą na zlecenie.   Kolejnym rozwiązaniem stosowanym w firmach transportowych jest niezależny system TX-MAGELLAN służący do kontroli naczep. Transics oferuje pełną gamę produktów m.in. z autonomicznym zasilaniem, kontrolą tras, monitorowaniem temperatury, parametrów technicznych naczepy aż po rozwiązania ATEX.    

 

systtNiewłaściwe zarządzanie kilkudziesięcioma samochodami może generować niepotrzebne koszty, a tym samym obniżać efektywność działania całej firmy transportowej. Z pomocą przychodzi rozbudowany system firmy Transics, który pozwala w pełni monitorować towar oraz zamówienia, pracę ciężarówek, kierowców i naczep,  a tym samym optymalizować pracę całego biznesu.

 

 


Wszystkie rozwiązania Transics mają jeden cel: zwiększyć efektywność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

 

Na rozwiązania firmy Transics składają się: aplikacja biurowa TX-CONNECT oraz komputer pokładowy TX-MAX  zainstalowany w ciężarówce. Cały system dostosowywany i konfigurowany jest do indywidualnych potrzeb firmy. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez Transics firmy mogą m.in.: zdalnie zarządzać czasem kierowcy oraz jego aktywnością, przesyłać zlecenia i wszelkie niezbędne informacje dla kierowcy i spedytora, zarządzać trasą oraz raportować kluczowe parametry.

 

Dodatkowo wykorzystując rozbudowane dane z komputera pokładowego pojazdu osoba zarządzająca flotą jest w stanie kontrolować zużycie paliwa oraz monitorować technikę jazdy kierowców. Pozwala to obniżyć koszty floty, a tym samym zoptymalizować działanie firmy.

 

Transics oferuje również swoje usługi na aplikacjach mobilnych – TX-SMART. Jest to rozwiązanie dedykowane do monitorowania podwykonawców. Dzięki integracji TX-SMART z platformą TX-CONNECT przesyłanie wiadomości tekstowych i informacji planistycznych jest dziecinnie proste. W ten sposób w ramach jednej aplikacji spedytorzy mogą monitorować zarówno własną flotę i pracującą na zlecenie.

 

Kolejnym rozwiązaniem stosowanym w firmach transportowych jest niezależny system TX-MAGELLAN służący do kontroli naczep. Transics oferuje pełną gamę produktów m.in. z autonomicznym zasilaniem, kontrolą tras, monitorowaniem temperatury, parametrów technicznych naczepy aż po rozwiązania ATEX.

 

fb_like

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C