EPAL wspiera rozwój Navigora

C

13-06-2022

Dostępność kierowców w Polsce to wyzwanie, przed którym stoi cała branża logistyczna. Niezależnie czy jesteś przewoźnikiem, operatorem logistycznym, producentem zlecającym transport czy odbiorcą – skutki braków kierowców odczuwają wszyscy.

Szybkich rozwiązań tego problemu niestety nie ma. Konieczna jest systematyczna praca na rzecz kierowców. Niezbędne są działania, w które zaangażują się wszystkie ogniwa łańcucha dostaw, bo pomimo najszczerszych chęci w pojedynkę niewiele zdziałamy. EPAL Polska, wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, zaangażował się we wsparcie systemu Navigor. Systemu stworzonego z myślą o kierowcach, który przy okazji poprawia wydajność operacji logistycznych każdej firmy, która z niego korzysta.

– Przeciwdziałanie luce dostępności kierowców to dla EPAL ważny element strategii zrównoważonego rozwoju. Chcemy pozytywnie oddziaływać na branżę, w której działamy. Naszym celem jest ciągła poprawa funkcjonowania łańcuchów dostaw. Zaangażowaliśmy się w rozwój Navigora, bo bardzo bliska jest nam wizja tego rozwiązania. Podobnie jak palety EPAL, Navigor łączy w sobie prostotę z systemowym podejściem, które ma szansę wynieść warunki pracy kierowców na zupełnie nowy poziom – Roman Malicki, prezes EPAL Polska.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C