Firma transportowa przyszłości – pracuj w niej!

C

03-09-2021

Przedsiębiorcy coraz chętniej sięgają po nowe technologie i ekologiczne rozwiązania, dostrzegają w nich potencjał rozwoju oraz sposób na efektywniejsze realizowanie codziennych zadań. Nie inaczej jest w branży transportowej – coraz więcej firm wdraża innowacje, które mają wpływ zarówno na funkcjonowanie biznesu, jak i komfort pracowników. I właśnie z takim pracodawcą warto wiązać swoją zawodową przyszłość.

Firma transportowa przyszłości, czyli jaka?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto posłużyć się przykładem firmy Emons, która – dzięki 75-letniemu doświadczeniu oraz chęci ciągłego ulepszania swojej oferty – nie pozostaje zamknięta na nowe, ekologiczne rozwiązania i dba o komfort pracowników. To jedno z tych przedsiębiorstw, które patrzy w przyszłość, inwestując w rozwój zarówno własny, jak i swoich kierowców.

Czym w takim razie jest firma transportowa przyszłości? Po pierwsze – to przedsiębiorstwo wdrażające proekologiczne rozwiązania. W przypadku firmy Emons mówimy tutaj o:

  • nowoczesnych naczepach dwupodłogowych z panelami słonecznymi, które są w stanie przewozić więcej towarów, a co za tym idzie – ograniczać liczbę kursów oraz emisję szkodliwego CO2;
  • systemach optymalizacji tras i efektywnym planowaniu, co pozwala zredukować liczbę kursów i zmniejszyć ilość emitowanych przez samochody spalin;
  • korzystaniu z nowoczesnych paliw, takich jak LNG, które także przyczyniają się do ograniczenia emisji dwutlenku węgla.

Oczywiście firma transportowa przyszłości to również taka, która rozwija swoją flotę samochodów i umożliwia kierowcom korzystanie z nowoczesnych pojazdów, zapewniających z jednej strony możliwość efektywnego realizowania zadań, a z drugiej komfort i bezpieczeństwo jazdy.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

Nowoczesna firma transportowa to dbałość o pracowników

Firma transportowa przyszłości zapewnia również najlepsze warunki swoim pracownikom. Panuje w niej świadomość, że to właśnie kierowcy są najlepszym kapitałem i to od ich zadowolenia oraz umiejętności zależy w największej mierze przyszłość przedsiębiorstwa.

Jakie możliwości daje swoim pracownikom wspomniana firma Emons? Przede wszystkim zapewnia stabilne, długoterminowe zatrudnienia na jasnych zasadach. Pozwala na indywidualne dopasowanie harmonogramu pracy i wybór tras (zarówno tych polskich, jak i zagranicznych), a do tego oferuje liczne dodatki do zawsze terminowej wypłaty. W ten sposób kierowca zyskuje możliwość korzystania z benefitów finansowych, a – po przepracowaniu pewnego okresu – również dodatków stażowych.

 

 

To jednak nie wszystko. Chcąc dbać zarówno o swoich kierowców, jak i własną przyszłość, firma zapewnia ciągły rozwój swoim pracownikom. Organizuje regularne szkolenia, dzięki którym pracownik zyskuje nowe umiejętności, a także udostępnia aplikację e-learningową dla bezpieczniejszej i bardziej ekologicznej jazdy. Dlatego też stanowi opcję zarówno dla tych osób, które pragną stabilizacji, jak i tych, którzy są żądni wiedzy i nastawieni na ciągły rozwój.

A wszystko to w rodzinnej atmosferze – takiej, która pozwoli ci z przyjemnością realizować codzienne zadania.

 

 

Praca w najlepszych warunkach? To możliwe!

Jeżeli chcesz pracować w innowacyjnej firmie transportowej i związać swoją przyszłość z uczciwym pracodawcą, odwiedź stronę internetową firmy Emons: https://www.emons.eu/pl/kariera/. Są tam zamieszczone oferty pracy, dzięki którym znajdziesz wymarzoną posadę – niezależnie od tego, jakie posiadasz doświadczenie. Wypełnij formularz kontaktowy i daj sobie szansę na rozwój oraz stabilizację w najlepszych warunkach.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C