Lider rozwiązań IT dla transportu, frameLOGIC, zmienia się w AddSecure

C

29-03-2021

frameLOGIC, polski dostawca rozwiązań do zarządzania transportem, oficjalnie staje się AddSecure Sp. z o.o. Zmiana nazwy firmy i przyjęcie marki AddSecure zapewni spójność w realizacji wspólnego celu całej grupy: tworzenia świata inteligentniejszym i bezpieczniejszym miejscem.

To logiczny krok po przejęciu frameLOGIC przez AddSecure we wrześniu 2019 roku. Zmiana marki wzmocni pozycję całej grupy jako wiodącego dostawcy systemów zarządzania flotą i transportem w Europie oraz ujednolici przekaz dla klientów z sektora transportowego.

O wcześniejszym przejęciu frameLOGIC przez AddSecure, europejskiego dostawcy wysokiej klasy rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa danych i komunikacji krytycznej, zadecydowały unikalne rozwiązania i wiedza ekspercka frameLOGIC. Uzupełniają ofertę AddSecure i dały obydwu firmom możliwość wejścia na nowe rynki.

– Choć zmienia się nazwa firmy, nasz zespół, zaangażowanie i podejście do klienta pozostaje takie jak było, na najwyższym poziomie. Z drugiej strony, możemy się teraz rozwijać w rosnącej organizacji, korzystając z dodatkowych zasobów i specjalistycznej wiedzy w zakresie rozwiązań IoT, komunikacji krytycznej i bezpieczeństwa danych – komentuje Michał Szprynger, dyrektor zarządzający i członek zarządu frameLOGIC.

 

Co rebranding oznacza dla klientów?

Zmiana marki frameLOGIC na AddSecure zapewni klientom dostęp do szerszego spektrum rozwiązań i branżowego wiedzy. Spójna komunikacja rynkowa, pod jedną marką, ułatwi zrozumienie misji firmy nie tylko odbiorcom usług, ale całej branży TSL. Wszystko to pozwoli, w oparciu o mierzalne dane, jeszcze bardziej wspierać klientów i umożliwić im lepszą kontrolę nad operacjami transportowymi.

Klienci mogą w szczególności odczuć korzyści wynikające z komplementarnych rozwiązań AddSecure i frameLOGIC w zakresie systemów do zarządzania flotą i transportem. Ta synergia sprawiła, że przejęcie w 2019r. stało się wielką szansą dla obu firm, a jeszcze bliższa synergia sprawiła, że przejęcie w 2019r. stało się wielką szansą dla obu firm, a jeszcze bliższa kooperacja, dziś i w przyszłości, będzie z korzyścią dla grona klientów grupy w całej Europie.

– Rozwijając naszą współpracę i intensyfikując wspólne wysiłki budujemy fundamenty pod długofalowy rozwój. Praca pod jedną marką umacnia naszą pozycję na rynku i nasze możliwości w obszarze spójnej obsługi klientów. Rosnące zapotrzebowanie branży transportowej na rozwiązania oparte o zmierzone dane i krytyczną komunikację sprawia, że nasza wspólna misja: dostarczanie bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań IoT, staje się oczywistą i adekwatną odpowiedzią na sytuację rynkową – twierdzi Johan Frilund, dyrektor AddSecure Smart Transport.

Od dziś frameLOGIC będzie dostarczać wyróżniające się rozwiązania IT w całej Europie pod marką AddSecure.

Więcej informacji o AddSecure można znaleźć tutaj, a o dywizji Smart Transport tutaj.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C