Najlepszy sposób na zmniejszenie kosztów rozliczenia kierowców i kadr

C

08-12-2023

Decydując się na współpracę z Kancelarią Transportową LEGALTRANS, stawiasz na usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Otrzymasz nie tylko gotowe rozwiązania, ale także profesjonalne doradztwo, które pozwoli Ci świadomie decydować o strategii i działaniach związanych z zarządzaniem personelem i finansami.

W ramach naszych usług dokładnie przeanalizujemy, które rozwiązania są dla Ciebie opłacalne, a które warto rozważyć. Odpowiemy na kluczowe pytania, takie jak rentowność zwrotu kosztów związanych z sanitariatami, dojazdami i noclegami. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci również określić optymalną formę współpracy z kierowcami, jak wprowadzić dwie raty wynagrodzenia oraz jak skutecznie zabezpieczyć się przed ewentualnymi sporami z pracownikami.

Nie tylko oferujemy kompleksową obsługę z zakresu kadr i płac lecz także umożliwiamy Ci zaoszczędzenie cennego czasu, który można przeznaczyć na kluczowe aspekty rozwoju firmy.

Współpracując z nami, zyskasz partnera, który nie tylko rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące przepisów prawa krajowego i europejskiego, ale także przygotuje Cię do ewentualnych kontroli ze strony organów administracyjnych, takich jak PIP, ITD czy ZUS.

Rozliczenia, których dokonujemy sporządzane są przy użyciu zaawansowanego programu, wykorzystywanego przez ponad 40 służb kontrolnych w Europie, w tym Polską Inspekcję Pracy oraz Inspekcję Transportu Drogowego. Dzięki temu mamy udokumentowane sukcesy w unikaniu sporów między Pracodawcą a Pracownikiem, co w obecnych dynamicznych czasach jest kluczowe dla utrzymania stabilności firmy i jej pewnej pozycji na rynku.

Nasi eksperci dostarczą Ci również regularne informacje dotyczące aktualnych zmian, umożliwiając szybką reakcję na wszelkie zagrożenia. Współpracując z nami, inwestujesz w ciągłe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji Twoich pracowników, co przekłada się na sukces i rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Jeśli marzysz o doskonałej usłudze przy jednoczesnym oszczędzaniu znacznej sumy pieniędzy? Teraz to możliwe! Wybierz naszą usługę i skorzystaj z wyjątkowego rabatu, który dostępny jest tylko dla umów zawartych do końca tego roku.

Dlaczego warto skorzystać z tej okazji?

  • Oszczędzisz 30% – To niepowtarzalna oferta, która pozwoli Ci cieszyć się naszymi usługami przy zdecydowanie niższych kosztach.
  • Doskonała jakość – Nasza usługa jest gwarancją satysfakcji. Dołącz do grona zadowolonych klientów!
  • Długoletnia współpraca – Umowa na minimum 12 miesięcy to szansa na stabilność i długoterminową korzyść.

Ewidencja czasu pracy od 70 zł netto

Kadry od 50 zł netto

Zachęcamy do kontaktu:
+48 531 560 920

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C