Nowa aplikacja od project44

C

17-12-2021

Aby platforma RTTVP (Real-time Transportation Visibility Platform) naprawdę zasługiwała na miano „zaawansowanej”, musi robić coś więcej niż tylko przedstawiać obraz przesyłek w tranzycie. Musi przejść od zwykłego „przeglądania” przesyłek do umożliwienia użytkownikom platformy zaangażowania się w „reakcje” ‒ podejmowanie działań w odniesieniu do cyklu życia ich przesyłek.

Projekt44 jest zaangażowany w budowę najbardziej zaawansowanego systemu RTTVP. Oznacza to rozszerzanie możliwości naszej platformy i dostarczanie użytecznych danych wraz z widocznością w celu poprawy wydajności łańcucha dostaw i operacji logistycznych.

Oprócz zapewnienia załadowcom, przewoźnikom i dostawcom usług logistycznych (LSP) widoczności multimodalnej w wielu regionach, dostarczamy bogate w dane wartości analityczne, w celu zmniejszenia efektów zatorów w przewozach.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

Wyzwanie związane z poszukiwaniem przewoźników na trudnym rynku

Na dzisiejszym trudnym rynku przewozów ciężarowych, załadowcy mają trudności ze znalezieniem przewoźników do przewozu ładunków. Ponieważ project44 przetwarza informacje z rozległej sieci załadowców, przewoźników i LSP, może też dostarczyć te, które ułatwią wymianę danych między stronami w celu sprawnego przesyłania ładunków.

Aby pomóc załadowcom, LSP i przewoźnikom rozwiązać te wyzwania, project44 wprowadza Over-the-Road (OTR) Rating. Teraz wszystkie strony mogą uzyskać dostęp do scentralizowanych informacji na temat stawek kontraktowych i spotowych za przewóz ładunków, co usprawnia proces rezerwacji i umożliwia podejmowanie właściwych decyzji zakupowych.

OTR Rating to kolejne rozszerzenie platformy project44, która pomaga klientom przezwyciężyć wyzwania związane z przepustowością i wspiera pełne zarządzanie cyklem życia przesyłki. Jego wydanie następuje po wprowadzeniu na początku tego miesiąca rozwiązania Cooperative, które dostarcza informacje w czasie rzeczywistym na temat przewoźników drogowych posiadających zdolność przeładunkową, dzięki czemu firmy 3PL mogą zidentyfikować kandydatów do obsługi ładunków na określonych trasach. Te dwa rozwiązania są przykładami tego, jak project44 wykorzystuje wysoce dokładne dane dotyczące łańcucha dostaw w czasie rzeczywistym oraz platformę technologiczną opartą na chmurze do tworzenia rozwiązań, które pomagają rozwiązać krytyczne potrzeby branży.

 

Centralizacja danych ratingowych

OTR Rating centralizuje dane ratingowe w celu uzyskania kompleksowego obrazu dostępności ładunków. W ten sposób poszerza własną pulę przewoźników załadowcy lub dostawcy usług logistycznych, zapewniając im dostęp do sieci ponad 100 tys. przewoźników ciężarowych project44. Załadowca ma możliwość dodania do sieci project44 własnych kontaktów z dostawcami usług przewozowych, aby uzyskać kompleksowy obraz dostępnych przewoźników do wyboru w celu przewiezienia ładunku.

Interfejs oszczędza czas załadowców i LSP poprzez wyeliminowanie rozmów telefonicznych i zapytań o ofertę przesyłanych pocztą elektroniczną. Pulpit nawigacyjny pozwala użytkownikowi wprowadzić szczegóły dotyczące przesyłki i otrzymać oferty od przewoźników w ciągu kilku minut. Załadowca lub LSP widzi następnie wszystkie złożone oferty w jednym miejscu, z ceną i informacjami o czasie tranzytu.

Platforma project44 jest bezstronna, jeśli chodzi o dostarczanie informacji. Załadowca lub LSP otrzyma bezstronną wycenę, ponieważ project44 nie ma komercyjnego interesu w przetargach ładunków i nie otrzymuje żadnych marż. Po prostu usprawniamy proces dzięki wykorzystaniu naszego potoku danych i platformy technologicznej opartej na chmurze.

 

Usprawnienie procesu zakupu przewoźników

Dzięki centralizacji informacji o stawkach i automatyzacji komunikacji, Over-the-Road Rating kładzie kres gorączkowemu poszukiwaniu i rezerwowaniu przewoźników na dzisiejszym rynku ładunków ciężarowych. Ponieważ oczekuje się, że rynek spotów dla ładunków ciężarowych pozostanie napięty przez kilka następnych lat, załadowcy i LSP mogą wykorzystać tę nową aplikację od project44, aby znaleźć ładunki na krytycznych trasach, automatycznie otrzymywać zapytania o stawki i uzyskać wgląd w proces podejmowania mądrzejszych decyzji.

Tomasz Swolkien

Sales Director Central & Eastern Europe (CEE) Polska, project44

Dowiedz się więcej o project44, kliknij tutaj

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C