TransLogistica Poland 2023 – jubileuszowe Targi, konferencje i niespodzianki…

C

03-11-2023

Już wkrótce jubileuszowa, dziesiąta edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki - TransLogistica Poland. Targi odbędą się 7-9 listopada 2023 w EXPO XXI Warszawa, gdzie w czterech halach targowych zgromadzi się ponad 390 wystawców. Spodziewanych jest nawet 10 tys. uczestników z kraju i zagranicy. Nie zabraknie też wydarzeń towarzyszących, w tym konferencji Spotkania Transportowe oraz TSL Green Day

Targi stanowią obowiązkowy punkt programu dla nadawców i właścicieli ładunków, przedsiębiorstw produkcyjnych, sieci handlowych, importerów i eksporterów. Udział w wydarzeniu umożliwi zapoznanie się z najwyższej jakości usługami z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej towarów. Ta wyjątkowa na skalę Polski platforma biznesowa zintegruje wszystkich zawodowo związanych z branżą TSL, zapewniając możliwość nawiązania cennych kontaktów i wymiany wiedzy w jednym miejscu i czasie.

Konferencje, panele dyskusyjne oraz…..niespodzianki

Tegorocznej edycji targów towarzyszyć będzie ciekawy i rozbudowany program merytoryczny. Przez wszystkie trzy dni targów, 7-9 listopada w hali 3, będzie działała scena „Forum TransLogistica” na której będą odbywały się prelekcje, wystąpienia i panele dyskusyjne dotyczące najważniejszych zagadnień i najnowszych rozwiązań dla transportu, logistyki i spedycji.

We współpracy z naszą redakcją TSL Biznes, przygotowane będą także dwie konferencje, które odbywać się będą w hali 4. Pierwszego dnia Spotkania Transportowe” oraz „TSL Green Day”, które odbędą się 7 i 8 listopada na scenie w hali 4.

Pierwsza z nich – Spotkania Transportowe – przybliży słuchaczom tematykę najnowszych zmian z zakresu prawa transportowego oraz pokaże efektywne narzędzia optymalizacji kosztów w transporcie drogowym. Program drugiej konferencji – TSL Green Day – oparty w dużej mierze na praktycznych case studies, będzie skupiał się wokół „zielonych” zagadnień w logistyce i transporcie.

Trzeciego dnia w hali 4 będzie można uczestniczyć w praktycznych sesjach Q&A dotyczących zmian podatkowych i prawnych dla sektora TSL oraz wziąć udział w „Spotkaniu liderów branży transportowej”, konferencji organizowanej przez związek pracodawców Transport i Logistyka Polska. Cały harmonogram programu merytorycznego dostępny na stronie.

Całość wydarzenie uzupełniona będzie atrakcjami i niespodziankami z okazji 10 jubileuszowej edycji targów. Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL, jedynego konkursu w Polsce, poświęconego pracodawcom z branży Transport – Spedycja – Logistyka oraz dostawcom produktów i usług dedykowanych tej branży. Plebiscyt współorganizowany jest przez portal pracujwlogistyce.pl.

>> Bezpłatna rejestracja online możliwa jest do 6 listopada 2023 poprzez formularz rejestracyjny

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C