Transport kurierski do UK z DSV XPress – Szybko i bezpiecznie

C

06-04-2023

Wysyłki kurierskie stały się nieodłącznym elementem współczesnego biznesu. Coraz więcej przedsiębiorców rozpoczyna swoją działalność na skalę globalną, co konsekwentnie wymaga możliwości stałego zaopatrzenia klientów na całym świecie. Wielka Brytania, mimo wyjścia z Unii Europejskiej, wciąż pozostaje sporym importerem dóbr z Polski. W tym artykule omówimy, jak wysyłki kurierskie do UK z firmą DSV XPress mogą pomóc w rozwijaniu biznesu.

Dlaczego warto skorzystać z usług DSV XPress?

DSV XPress to jeden z liderów w branży kurierskiej na całym świecie. Dzięki swojej szerokiej sieci połączeń, firma oferuje usługi wysyłek kurierskich na całym świecie, w tym do Wielkiej Brytanii. Stawiają na szybkość, bezpieczeństwo i profesjonalizm w każdym aspekcie swojej działalności.

kurierzy DSV XPress z wysyłkami nadanymi do UK

Szybkość

DSV XPress oferuje bardzo szybkie dostawy do Wielkiej Brytanii. Czas dostawy przesyłką ekonomiczną wynosi około dwóch, trzy dni, a poprzez nadanie priorytetowe, możliwe jest dostarczenie przesyłki nawet w ciągu 24 godzin. Dostępna jest również usługa Special Services, w ramach której klient może indywidualnie ustalić szczegóły czasów odbioru i dostawy pod własne wymagania.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo swoich klientów i ich przesyłek jest bardzo istotnym aspektem. Dbają o to, aby paczki trafiły do odbiorców w nienaruszonym stanie, nieważne, jak daleko są transportowane. Firma oferuje także opcję ubezpieczenia przesyłek, dzięki czemu klient ma pewność, że w przypadku jakichkolwiek problemów z przesyłką, firma w pełni pokryje koszty.

Profesjonalizm

Wieloletnie doświadczenie na rynku i wykwalifikowana kadra logistyczna gwarantują pełny profesjonalizm. Począwszy od rozmowy z klientem, poprzez zaplanowanie oferty, odebranie ładunku, transport i dostarczenie do klienta, z DSV XPress mogą mieć Państwo pewność, że otrzymacie kompleksową i profesjonalną obsługę.

Usługi dodatkowe

Nadając przesyłki z firmą DSV XPress, możemy też liczyć na dodatkowe usługi. Firma oferuje m.in.:

  • Usługi celne — z uwagi na konieczność dodatkowej dokumentacji w przypadku transportu do Wielkiej Brytanii, firma oferuje pełną asystę z załatwieniem wszelkich formalności celnych związanych z importem i eksportem towarów;
  • Monitorowanie przesyłek — dzięki usłudze MyDSV, klient ma stały dostęp do informacji o stanie swojej przesyłki; więcej o tym możecie przeczytać w artykule firmowym DSV XPress nt. śledzenia przesyłek;
  • Ubezpieczenie — przesyłki w usłudze Premium są ubezpieczone do kwoty 400 000 PLN;

Jak zamówić kuriera DSV XPress do transportu przesyłek do Wielkiej Brytanii?

Firma DSV XPress posiada swoją własną stronę internetową. Jeśli są Państwo zainteresowani kontaktem i zamówieniem kuriera, należy skierować się na podstronę kalkulatora wysyłek. Po wypełnieniu tam danych przesyłki, przedstawiciel handlowy skontaktuje się z Państwem ze spersonalizowaną ofertą przewozu towarów.

Podsumowanie

Wysyłając nasze towary do Anglii oraz krajów sąsiadujących z firmą DSV, oszczędzamy sobie sporo wysiłku. Po naszej stronie leży w zasadzie tylko przygotowanie wysyłki. Kiedy zostanie ona odebrana przez kuriera, możemy usiąść i w spokoju oczekiwać wieści o dostarczeniu naszego towaru do klienta. Dokumentacja oraz odprawa celna wykonana zostanie za nas. Jeśli są Państwo natomiast szerzej zainteresowani tematem wysyłek do UK od strony dokumentacji, odprawy oraz opłat, zapraszamy do przeczytania artykułu samej firmy DSV XPress na temat transportu do i z Wielkiej Brytanii.

kurier DSV XPress z paczką skierowaną do Wielkiej Brytanii

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C