22 000 mkw. dla Super-Pharm w Prologis Park Teresin

C

17-05-2022

Super-Pharm przedłużył umowę najmu na 9600 mkw. powierzchni magazynowej w Prologis Park Teresin. Jednocześnie firma zdecydowała się wynająć dodatkowe 12 600 mkw. Tym samym jedna z największych sieci drogeryjnych zajmie w nowoczesnym kompleksie magazynowym Prologis pod Warszawą w sumie ponad 22 000 mkw.

– Prologis jest partnerem, który zna nasze potrzeby i jest w stanie zapewnić nam rozwiązania dopasowane do specyfiki naszego biznesu. Pomyślny przebieg naszej dotychczasowej współpracy oraz zespół, na którym zawsze możemy polegać, przekonały nas do tego, by nie tylko zostać na dłużej, ale też zwiększyć wynajmowaną powierzchnię – powiedziała Karolina Szuba, dyrektor operacyjna i członkini zarządu Super-Pharmu.

– Cieszymy się, że Super-Pharm po raz kolejny obdarzył nas zaufaniem przedłużając umowę najmu w Prologis Park Teresin. To dowód na to, że dobre relacje stają się początkiem długofalowej współpracy, a nasze magazyny zapewniają odpowiednie warunki do rozwoju. W przypadku Super-Pharmu poza strategiczną lokalizacją, istotna była możliwość dostosowania budynku do własnych potrze – powiedziała Emilia Błądek dyrektor leasingu i obsługi klienta z Prologisa.

Centrum logistyczne Prologis Park Teresin składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni blisko 160 000 mkw. Obiekt zapewnia idealne warunki do dystrybucji krajowej i międzynarodowej. Ma własną bocznicę kolejową i połączenie z drogą krajową DK92 oraz autostradą A2, jest zlokalizowany przy węźle Wiskitki. Jego atutami są liczne tereny zielone oraz bezpośredni dostęp do komunikacji publicznej. Budynek wyposażony jest w szereg udogodnień dla najemców takich jak inteligentna sieć zarządzająca pomiarami i zużyciem energii czy oświetlenie LED.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C