30 000 mkw. dla dm drogerie mark w Prologis Park Bratislava

C

05-04-2022

Firma dm drogerie markt zajmie 30 000 mkw. powierzchni magazynowej i 3000 mkw. powierzchni biurowej w Prologis Park Bratislava.

– Obiekt zostanie zbudowany zgodnie z indywidualnymi potrzebami dm drogerie markt w zakresie magazynowania i dystrybucji. Dotyczy to głównie kontroli temperatury w celu zapewnienia optymalnych warunków przechowywania produktów. Dostosowane do specyfiki klienta rozwiązania obejmują chłodzenie magazynu oraz umieszczenie nadmuchiwanych kołnierzy wokół stanowisk przeładunkowych. Wszystko po to, by zapobiec utracie ciepła – opisuje Peter Hyža, kierownik projektu w Prologisie.

dm drogerie markt wprowadzi się do budynku 22 w Prologis Park Bratislava już we wrześniu 2022 roku. Nad sprawnym rozpoczęciem prac będzie czuwał wyspecjalizowany zespół Real Estate & Customer Experience.

– Będziemy ściśle współpracować z dm drogerie markt, aby jeszcze lepiej poznać specyfikę ich działalności, co pozwoli nam zapewnić możliwie jak najlepszą obsługę klienta przez cały okres najmu. Dzięki połączeniu doskonałej lokalizacji z najwyższej jakości obsługą, magazyn będzie idealnym centrum logistycznym dla dm drogerie markt w Bratysławie – powiedział Jakub Randa, dyrektor leasingu i obsługi klienta w Prologisie.

Prologis Park Bratislava to miejsce, w których dm drogerie markt będzie rozwijać działalność. W ramach inicjatywy PARKlife na terenie parku działają dodatkowe usługi i udogodnienia tworzące przyjazne miejsce pracy, takie jak boisko do piłki nożnej pięcioosobowej, strefa crossfit czy miejsce do grillowania.

– Nowy budynek zapewni nam doskonały dostęp do największego rynku konsumenckiego na Słowacji, a jednocześnie świetne warunki dla naszych pracowników – podkreśla Lenka Belanová, kierownik działu łańcucha dostaw i logistyki dm drogerie markt. –Zaangażowanie dewelopera w rozwiązania odnoszące się do dobrego samopoczucia pracowników i zrównoważonego rozwoju są godne podziwu.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C