CEVA Logistics rozpoczyna współpracę z About You

C

24-01-2022

CEVA Logistics wygrała pięcioletni kontrakt na obsługę logistyczną About You, jednej z najszybciej rozwijających się europejskich platform modowych.

CEVA będzie zapewniać usługi fulfillment w magazynie o powierzchni 40 000 mkw., w Magnicach pod Wrocławiem. Zastosuje tu rozwiązania z zakresu automatyzacji i technologii, co zapewni About You większą wydajność i skróci czas realizacji zamówień internetowych.

Zgodnie z warunkami długoterminowej umowy, zespół logistyki kontraktowej CEVA w Polsce będzie odpowiadać za zarządzanie nowym, zautomatyzowanym centrum dystrybucyjnym. Jego uruchomienie ma zapewnić About You sprawną obsługę logistyczną, niezbędną do międzynarodowej ekspansji.

Otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego przyniesie biznesowe i ekonomiczne korzyści lokalnym społecznościom. Obecnie trwa rekrutacja i szkolenie ok. 1000 pracowników, którzy będą obsługiwać magazyn działający całodobowo. Stąd CEVA może z łatwością obsługiwać zamówienia składane przez klientów About You w kilku krajach Europy.

PROMOCJA

PROMOCJA

W magazynie zostaną wdrożone rozwiązania proekologiczne, np. panele słoneczne zapewniające czystą energię.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C