DTW Logistics w Panattoni Park Warsaw West

C

21-11-2022

DTW Logistics zajmie ponad 25 000 m kw. w Panattoni Park Warsaw West. Z wynajętej powierzchni zacznie korzystać w kwietniu 2023 roku.

DTW Logistics oferuje spedycję krajową i międzynarodową oraz usługi logistyczne. Nowy obiekt pozwoli zwiększyć skalę operacji firmy.

W położonym w Błoniu Panattoni Park Warsaw West DTW Logistics wynajęło ponad 25 000 m kw. i w ramach inwestycji pod jednym dachem skonsoliduje działalność w regionie. Firma skorzysta m.in. ze strefy co-packingu z doświetleniem, magazynu celnego oraz obszernych parkingów. Ponadto realizacja zostanie wyposażona w szereg zrównoważonych rozwiązań, które pozwolą uzyskać certyfikację środowiskową BREEAM na poziomie Excellent.

– Po raz kolejny intensywna działalność Panattoni w regionie warszawskim otwiera nowe możliwości do rozwoju dla naszych klientów. Atrakcyjna lokalizacja pozwoliła DTW Logistics na dalszy rozwój na strategicznym dla firmy rynku, a także przeniesienie działalności na bardziej nowoczesną powierzchnię, która pozwala na optymalizację wielu procesów – mówi Olga Wałkiewicz, starsza dyrektor rowoju w Panattoni.

Panattoni Park Warsaw West położony jest przy drodze krajowej 92. Można stąd dotrzeć w niecałe pół godziny do autostrady A2. Około 40 minut jazdy dzieli obiekt od centrum stolicy, a nieco ponad 30 od lotniska Chopina. Panattoni Park Warsaw West osiągnie docelowo ok. 91 000 m kw w ramach 3 budynków. Obecnie ukończona została w całości jedna z hal o powierzchni 31 190 m kw., która została już w całości wynajęta. Nowoczesne obiekty pozwolą na prowadzenie zróżnicowanej działalności: od magazynowania, przez produkcję, logistykę czy obsługę e-handlu.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C