Geodis przedłuża umowę najmu w Segro Logistics Park Stryków

C

27-10-2022

Geodis zostanie na dłużej w SEGRO Logistics Park Stryków. Firma wprowadziła się do budynku w 2013 roku i wynajmuje dziś ponad 4000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Geodis jest obecny w Polsce od 2001 r. Zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym, wspierając swoich klientów m.in. w optymalizacji dostaw, logistyce produktów przemysłowych oraz spedycji drogowej, morskiej, kolejowej i lotniczej. Spółka działa obecnie w 32 punktach w Polsce i zatrudnia ponad 1400 pracowników. Od 2013 roku korzysta także z powierzchni magazynowej Segro w Strykowie w okolicach Łodzi.

– Oferujemy wachlarz szytych na miarę rozwiązań logistycznych. Kiedy dziewięć lat temu poszukiwaliśmy przestrzeni magazynowej dla logistyki Geodisu, potrzebowaliśmy partnera, który mógłby odpowiedzieć na konkretne potrzeby branży TSL i wsparłby naszą ekspansję na rynku. Dzięki Segro udało się nam wynająć w Strykowie przestrzeń, która odpowiada naszym wymaganiom i pozwala nam znacznie usprawnić codzienną obsługę logistyczną w regionie. Dlatego przedłużamy najem obiektu i dziękujemy za dotychczasową profesjonalną obsługę – wyjaśnia Bogdan Młynarczyk, dyrektor generalny Geodis Poland.

– Niezwykle cieszy nas fakt, że centrum logistyczne Segro w Strykowie niezmiennie odpowiada na potrzeby przedsiębiorców, którzy pozostają z nami na dłużej. Wieloletnie, obustronnie korzystne kontrakty są obecnie wizytówką tej inwestycji, tak jest również w przypadku powierzchni dla firmy Geodis Poland. Nie bez znaczenia dla wieloletniej współpracy jest dalekowzroczny sposób planowania biznesu przez Segro, w tym gwarancja stałych cen energii i gazu, które zakontraktowaliśmy w 2021 r., zatem również w 2022 r. pozostają na ówczesnym, obecnie bardzo konkurencyjnym poziomie. W obliczu stale rosnących cen mediów, nasi klienci doceniają nie tylko zapobiegliwość naszej firmy w tym obszarze – mówi Waldemar Witczak, dyrektor regionalny Segro.

Segro Logistics Park Stryków jest doskonale położony na 87-hektarowym terenie, w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch najważniejszych arterii komunikacyjnych Polski: autostrad A1 i A2, 8 km od granic Łodzi, przy węźle Stryków. Znakomicie usprawnia to przebieg procesów logistycznych, wykorzystujących transport drogowy.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C