Hart Logistics wchodzi do Panattoni Park Pruszków V

C

10-11-2022

Hart Logistics, miesiąc po podpisaniu umowy najmu, rozpoczął korzystanie z powierzchni magazynowej w Panattoni Park Pruszków V.

Panattoni, dostarczył kolejną powierzchnię magazynową dla firmy z branży logistycznej. S korzystają z niej zarówno lokalni jak i globalni gracze. Teraz na współpracę postawił Hart Logistics. Firma oferuje małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom, spedycję i magazynowanie. Hart Logistics wynajął w Panattoni Park Pruszków V 6800 m kw., a z przestrzeni biurowej skorzysta w marcu 2023 roku.

– Piąty park w regionie Pruszkowa to najlepsze możliwe potwierdzenie ogromnego potencjału tej lokalizacji dla prowadzenia krajowych oraz międzynarodowych operacji logistycznych i spedycyjnych. Położenie stanowi atrakcyjną alternatywę dla Warszawy, jednocześnie zapewniając sprawny dojazd do stolicy. Ponadto sąsiedztwo autostrady A2 umożliwia bezpośrednie połączenie drogowe z kluczowymi rynkami w Polsce – Poznaniem i Łodzią – oraz jednym z największych w Europie – Berlinem. Nie dziwi więc, że Pruszków stał się w ostatnich latach jednym z motorów napędowych rynku warszawskiego – mówi Olga Wałkiewicz, starszy dyrektor rozwoju w Panattoni.

– Wybór nowoczesnej i dobrze zlokalizowanej powierzchni magazynowej Panattoni w Pruszkowie doskonale wpisuje się w naszą strategię rozwoju – mówi Arkadiusz Owczarek, prezes Hart Logistics.

Panattoni Park Pruszków V o docelowej powierzchni 13 520 m kw. przejdzie certyfikację metodą BREEAM na poziomie Excellent. W inwestycji zastosowano m.in. energooszczędne oświetlenie LED, a oświetlenie zewnętrzne zostało wzbogacone o czujniki zmierzchowe. Panattoni zadbało o dobrostan użytkowników. W biurach są panoramiczne, uchylne okna oraz przeszklenia zwiększające napływ naturalnego oświetlenia. Ponadto pracownicy skorzystają z parkingu dla rowerów rowerowej oraz stacji ładowania samochodów elektrycznych. Inwestycja ma bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej i podmiejskiej. Teren zagospodarowano z zachowaniem bioróżnorodności, z wykorzystaniem rodzimych gatunków roślin, w tym drzew i krzewów atrakcyjnych dla ptaków i owadów.

– To jedna z najciekawszych tegorocznych transakcji w ramach naszego portfela klientów. Umiejętna analiza potrzeb zgłoszonych przez jednego z naszych kontrahentów wykazała, że korzystnym rozwiązaniem będzie nie tyle dostarczenie powierzchni co postawienie na zakontraktowanie pełnej obsługi logistycznej. W tym zakresie bezkonkurencyjny okazał się Hart Logistics, który zaproponował „uszytą na miarę” usługę logistyczną opartą na optymalizacji kosztowej i nowoczesnych technologiach integrujących systemy obu firm – mówi Adam Kultys właściciel firmy Profi, pośredniczącej w transakcji.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C