Już ponad 150 000 m kw. dla BSH w Łodzi

C

31-03-2022

Firma BSH w najbliższym miesiącu skorzysta z ponad 12 000 m kw. w Panattoni Park Business Center Łódź III. Deweloper oddał BSH już trzy obiekty w Łodzi o łącznej powierzchni ok. 150 000 m kw.

Panattoni wybudowało w regionie łódzkim ok. 2 mln m kw., z tego już ponad 150 000 m kw. dla firmy BSH, producenta sprzętu AGD. Tym razem przedsiębiorstwo wynajęło 12 000 m kw. w Panattoni Park Business Center Łódź III i skorzysta z tej powierzchni w ciągu najbliższego miesiąca. Obiekt obsłuży fabrykę suszarek.

– W związku z intensywnym rozwojem BSH w Łodzi i trwającymi projektami zaistniała konieczność wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej. Możliwość polegania na partnerze takim jak Panattoni pozwala na rozwój naszych łódzkich fabryk zgodnie z planem. – mówi Paweł Adamowicz, dyrektor fabryki suszarek.

– Po raz kolejny nasza realizacja dla BSH doskonale wpisuje się w działalność firmy w regionie, stając się częścią dobrze działającego organizmu – mówi Marek Dobrzycki, dyrektor Panattoni.

Dotychczas deweloper oddał BSH m.in. największą na kontynencie fabrykę artykułów gospodarstwa domowego o powierzchni 57 000 m kw. Inwestycja połączona jest z zajmującym blisko 80 000 m kw. centrum logistycznym, na terenie którego Panattoni przygotowało m.in. dwie bocznice kolejowe z trzema torami postojowymi, a także wybudowało stację kolejową, której peron mierzy 590 m. W sąsiedztwie deweloper ukończył również Appliance Park o powierzchni 30 000 m kw., który w całości zajmą dostawcy komponentów do fabryki firmy. Teraz w ramach Panattoni Business Center Łódź III deweloper oddał BSH 12 000 m kw.

Panattoni Park Business Center Łódź III położony jest zaledwie 3,5 kilometra od centrum miasta i można do niego szybko dojechać tramwajem lub autobusem. 5 km dzieli inwestycję od autostrady A1, natomiast 18 km od autostrady A2.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C