Logicor oddaje do użytku 38 000 mkw. w parku logistycznym Bucharest I

C

20-12-2021

Logicor zakończył budowę nowoczesnego magazynu w Mogoșoaii w Rumunii. Nowo wybudowany budynek D o powierzchni 38 000 mkw., w całości wynajęty jeszcze przed zakończeniem budowy, jest częścią parku logistycznego Logicor Bucharest I, którego lokalizacja gwarantuje szybki dostęp dystrybucyjny do Bukaresztu i reszty kraju.

Po zakończeniu prac nad budynkiem D, park logistyczny składa się z czterech budynków o łącznej powierzchni 125 000 mkw., które stanowią wysokiej jakości powierzchnię magazynową w atrakcyjnej lokalizacji, zapewniającej klientom szerokie możliwości połączeń komunikacyjnych w ramach transportu publicznego.

Zarówno międzynarodowe jak i lokalne firmy podpisały z Logicor umowy typu pre-let w ramach długoterminowego wynajmu. Najemcy reprezentują szeroki zakres branż, w tym produktów szybkozbywalnych (Kaufland Romania, Top Line Distribution, B&B Romania), branży farmaceutycznej (Fildas Romania), logistycznej i dystrybucyjnej (Vector International, Pro-Natur, SLS Cargo, Eurovet).

Dostrzegając potrzeby klientów Logicor przewidział także w parku Bucharest I dodatkowy magazyn o powierzchni 22 000 mkw., który zapewni przyszłym najemcom nową powierzchnię i zagwarantuje dotychczasowym możliwość wzrostu w ramach jednej infrastruktury parkowej. Uwzględniając zasady zrównoważonego rozwoju oraz bazując na dużym doświadczeniu w tworzeniu nowoczesnych magazynów, Logicor zastosował w projekcie nowoczesne elementy wyposażenia takie jak inteligentne oświetlenie LED czy stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Dlatego też nowa infrastruktura będzie ubiegać się o certyfikat klasy BREEAM z oceną na poziomie „Very Good”.

PROMOCJA

PROMOCJA

– Popyt na wysokiej jakości nieruchomości logistyczne w okolicach Bukaresztu wciąż rośnie, co czyni ten region jednym z najbardziej dynamicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. W parku logistycznym Bucharest I nasi klienci znajdą wysokiej klasy powierzchnie magazynowe, które można dostosowywać do indywidualnych potrzeb celem wsparcia ich potencjału rozwojowego. W Rumunii posiadamy grunty pozwalające na budowę ponad 450 000 mkw. wysokiej jakości powierzchni w najlepszych regionach logistycznych i jesteśmy świetnie przygotowani do spełnienia wymagań klientów – powiedział Bartosz Mierzwiak, dyrektor regionu Europy Środkowej, Wschodniej i Północnej w firmie Logicor.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C