Logicor wzmacnia swój polski zespół

C
Piotr Czaplicki, Izabela Łazarowicz i Marta Grześ

31-07-2023

Logicor będący właścicielem i zarządcą ponad pół tysiąca nieruchomości logistycznych w Europie, w odpowiedzi na rosnącą aktywność na największym rynku w regionie, powiększa zespół o trzy nowe osoby. To Piotr Czaplicki, Izabela Łazarowicz i Marta Grześ.

Piotr Czaplicki dołączył do Logicor jako Asset Manager odpowiedzialny za wybrane parki logistyczne w okolicach Warszawy i w centralnej Polsce. Wcześniej pracował jako Asset Manager w Ghelamco Poland i DWS ((RREEF), a przedtem zajmował stanowisko Asset Specialist w Adgar Poland. Doświadczenie zawodowe zdobywał w największych firmach doradczych – Colliers, CBRE i JLL. Piotr ukończył Wydział Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzanie Projektami w Szkole Głównej Handlowej. Jest także absolwentem studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami na Politechnice Warszawskiej.

Izabela Łazarowicz dołączyła do zespołu Asset Management na stanowisko Analityka. Doświadczenie zawodowe zdobywała w firmie JLL, gdzie pracowała jako Młodszy Konsultant Rynków Kapitałowych. Doradzała głównie funduszom inwestycyjnym przy transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości. Izabela posiada tytuł magistra Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (finanse przedsiębiorstw) oraz CEMS Master’s in International Management. Ukończyła również studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej w zakresie Wyceny Nieruchomości.

Marta Grześ dołączyła do Logicor jako Development Manager i będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie gruntów oraz komercyjne uruchamianie inwestycji. Marta posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży nieruchomości przemysłowych. Przed dołączeniem do Logicor pracowała jako dyrektor ds. rozwoju w Hillwood Polska oraz dyrektor ds. transakcji gruntów w dziale przemysłowym JLL. Ukończyła SGGW z tytułem magistra gospodarki przestrzennej.

Michał Ptaszyński, Country Manger Poland w Logicor, podsumował poszerzenie zespołu: – Miło mi powitać Piotra, Martę i Izabelę w naszym zespole. Jestem przekonany, że ich specjalistyczna wiedza będzie mocnym atutem dla całej firmy. Na pewno odegrają kluczową rolę w dalszej ekspansji firmy w regionie, a także w skutecznej realizacji jej planów.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C