Prologis Park Budapest-Sziget II większy o 19 hektarów

C

18-03-2022

Najnowszy park Prologis Park Budapest-Sziget II został powiększony o dodatkowe dziewiętnaście hektarów gruntu, co oznacza możliwość wybudowania dodatkowych 80 000 metrów kwadratowych.

Park jest położony zaledwie 17 kilometrów na południe od centrum Budapesztu w rejonie Szigetszentmiklós, obok autostrady M0.

– Dzięki tej transakcji, na terenie Prologis Park Budapest-Sziget II mogą powstać obiekty o łącznej powierzchni 140 000 mkw. Co ważne wybudowaliśmy już obiekt o powierzchni 13 700 metrów, a kolejny o powierzchni 14 000 mkw jest w budowie. Mamy pozwolenia na budowę dla całego parku, dlatego nie ma żadnych przeszkód, by realizować kolejne inwestycje – powiedział Máté Szoboszlay, dyrektor ds. inwestycji w Prologis na Węgrzech.

– Tempo, w jakim wynajęto pierwszy budynek znakomicie odzwierciedla wysoki popyt na odpowiednią lokalizację i najwyższą jakość obiektu. Obwodnica M0 zapewnia szybki i sprawny dostęp do międzynarodowego portu lotniczego oraz do autostrad M1, M7 i M5. Tak strategiczna lokalizacja parku jest szczególnie doceniana przez klientów z branży dystrybucyjnej – mówi Zsuzsanna Hunyadi, dyrektor ds. leasingu i obsługi klienta w Prologis na Węgrzech.

W ramach programu PARKlifeTM realizowanego przez Prologis, w parku Budapest-Sziget II będzie dostępna szeroka gama usług i rozwiązań zarówno dla klientów jak i ich pracowników. Od programu współdzielenie samochodów po tereny zielone przeznaczone do wypoczynku, wszystko po to, by stworzyć wyjątkowe i wyróżniające się środowisko pracy.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C