Schrack Technik Polska nadal w Prologis Park Warsaw II

C

07-12-2022

Schrack Technik Polska, producent i dystrybutor produktów elektrotechnicznych, przedłużył umowę z Prologis Park Warsaw II o 5 lat i podwoił wynajmowaną powierzchnię magazynową i biurową do 6 700 mkw.

Schrack Technik Polska jest częścią Grupy Schrack Technik. Firma ma w asortymencie ponad 30 000 produktów. Rozbudowana oferta pozwala na kompleksową obsługę inwestycji.

– Nasze parki niezmiennie cieszą się bardzo dobrymi opiniami najemców. Prologis Park Warsaw II jest nowoczesnym centrum dystrybucyjnym, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Obecnie jest w 100% wynajęty, a każdy zwalniany metr kwadratowy jest niemal natychmiast zajmowany przez obecnych najemców. Tak też było w przypadku Schrack Technik Polska” – powiedziała Emilia Błądek, dyrektor leasingu i obsługi klientów w Prologis.

Wyjątkowość nowoczesnego centrum dystrybucyjnego o powierzchni 39 000 mkw. jest związana z jego położeniem. Prologis Park Warsaw II znajduje się w Warszawie, w przemysłowej części dzielnicy Praga. W odległości około 1 km od trasy S8 łączącej północ i południe Polski, 10 km od autostrady A2 i 12 km od międzynarodowego lotniska Okęcie. Strategiczna lokalizacja pozwala na efektywną dystrybucję towarów zarówno na terenie Warszawy i najbliższych okolic oraz całego kraju.

– Jesteśmy obecni w Prologis Park Warsaw II już od 15 lat. Na terenie obiektu prężnie rozwijamy swoje centrum dystrybucyjne, sklep i salon wystawowy. Dlatego decyzja o pozostaniu z Prologisem przez kolejne 5 lat i podwojeniu wynajmowanej powierzchni ma dla nas szczególne znaczenie – podkreśla Sławomir Grzebień, prezes zarządu firmy Schrack Technik Polska.

Powierzchnia oferowana w Prologis Park Warsaw II z łatwością może być dostosowana do indywidualnych potrzeb najemców zarówno z branży logistycznej, jak i dystrybucyjno-handlowej. Klienci centrum logistycznego cenią sobie możliwość skorzystania z programu Prologis Essentials Marketplace, w ramach którego mogą kompleksowo wyposażyć wynajmowane powierzchnie w regały i inteligentne oświetlenie LED czy wzbogacić swoją flotę w wózki widłowe. Najemcy mogą czerpać korzyści także z licznych usług.

W zawarciu transakcji pośredniczyli konsultanci z Axi Immo: Karol Osiecki oraz Paweł Bułajewski.

– Zakończenie umowy to moment, w którym klienci zastanawiają się czy dotychczasowa współpraca układała się dobrze, a proponowane warunki są nadal konkurencyjne. Po wnikliwym przeanalizowaniu potrzeb Schrack Technik Polska i ocenie dostępnym alternatyw podjęliśmy jednogłośną decyzję, by dalej prowadzić i rozwijać biznes na terenie Prologis Park  Warsaw II – powiedział Paweł Bułajewski, kosultant ds. powierzchni przemysłowych z Axi Immo.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C