Vesta Polska rozwija się w Prologis Park Błonie

C

13-02-2023

W maju tego roku minie 10 lat od rozpoczęcia współpracy firm Vesta Polska i Prologis. Przewoźnik zdecydował się nie tylko przedłużyć wynajem 7200 mkw powierzchni, ale także powiększyć ją o dodatkowe 4300 mkw.

Vesta Polska jest jednym z największych przewoźników w rejonie Mazowsza. Świadczy usługi logistyczne, począwszy od planowania usług spedycyjnych, aż do zaawansowanych operacji.

– Składu zwycięskiej drużyny się nie zmienia! Współpracujemy z Prologisem od 10 lat i wiemy, że to partner, na którym można polegać, a Prologis Park Błonie to doskonała lokalizacja dla naszego biznesu. Dlatego zdecydowaliśmy się nie tylko przedłużyć umowę, ale także zwiększyć zajmowaną powierzchnię. Cieszę się, że możemy rozwijać swój biznes wspólnie z Prologis – powiedział Witalij Rudnicki, prezes zarządu Vesty Polska.

W transakcji najmu doradzała agencja Optimum Area Wojciech Zoń.

Prologis Park Błonie to nowoczesne centrum dystrybucyjne składające się z siedmiu budynków o łącznej powierzchni 152 000 mkw. Zlokalizowany jest w odległości 25 kilometrów na zachód od centrum Warszawy, niedaleko drogi E30/DK92, łączącej Europę Zachodnią i Wschodnią oraz autostrady A2 łączącej Warszawę z Berlinem. To czyni go szczególnie atrakcyjnym dla firm prowadzących dystrybucję na skalę zarówno ogólnoeuropejską, jak i regionalną. W 2019 roku Prologis Park Błonie został wybrany najlepszym magazynem w Polsce w plebiscycie Eurobuild Awards.

– Cieszymy się, że Vesta Polska po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem przedłużając umowę najmu w Prologis Park Błonie. To dowód na to, że dobre relacje i skrojona na miarę oferta stają się początkiem długofalowej współpracy – mówi Piotr Lenczewski, dyrektor leasingu i obsługi klienta.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C