PROMOCJA

PROMOCJA

Miesięcznik TSL Biznes kierujemy do wszystkich osób, profesjonalnie związanych z branżą TSL, zarówno budujących ofertę tej branży, jak i korzystających z jej usług. Nasi czytelnicy to osoby stale poszukujące nowych rozwiązań organizacyjnych i technicznych, pozwalających obniżać koszty i podwyższać jakość w dziedzinie transportu i logistyki.

 

TSL Biznes kierujemy w szczególności do dyrektorów, kierowników, menedżerów oraz specjalistów logistyki i transportu w firmach sektora produkcyjnego, handlowego i dystrybucyjnego. Miesięcznik przekazujemy też bezpośrednio właścicielom i kierownikom firm transportowych, przewoźnikom oraz spedytorom, a także operatorom logistycznym i firmom kurierskim. Nasze czasopismo kierujemy też do dostawców rozwiązań i usług dla branży TSL, zwłaszcza do producentów, dystrybutorów i serwisantów taboru i sprzętu transportowego, wszelkiego wyposażenia magazynowego, systemów IT itp.

Szerokie dotarcie do odbiorców zapewnimy dzięki miesięcznemu cyklowi wydawniczemu, podwyższonemu do 11 000 egzemplarzy nakładowi i niewygórowanej cenie oraz licznym kanałom dystrybucji, w tym bezpłatnej wysyłce dedykowanej do wyselekcjonowanych grup odbiorców oraz bezpłatnej prenumeracie elektronicznej.

Zapraszamy do współpracy marketingowej i prezentacji oferty usługi i produktów na łamach TSL Biznes. Liczymy na to, że dostrzegą Państwo w nas interesującego partnera do współpracy.

Naszą dewizą we współpracy jest elastyczność oraz reagowanie na potrzeby rynku i oczekiwania naszych czytelników. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, które pozwolą spełnić Państwa oczekiwania i potrzeby. Więcej szczegółów w naszej ofercie reklamowej

Redaktor naczelny i wydawca

Mirosław Ganiec

tel. 502 532 575
m.ganiec@tsl-biznes.pl

Prenumerata

tel. 22 213 88 28
prenumerata@tsl-biznes.pl

Reklama

reklama@tsl-biznes.pl

Krystyna Koch

tel. 515 444 589
k.koch@tsl-biznes.pl

Marcin Marczuk

tel. 513 432 305
m.marczuk@tsl-biznes.pl

.

 

 
 

Najnowsze numery

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

Promocja

C