DKV Mobility oferuje rezerwacje na 70 parkingach strzeżonych

C

28-04-2022

Bezpieczny, strzeżony parking, który często niełatwo znaleźć, jest prawdziwym skarbem dla międzynarodowych przewoźników. Z myślą o ułatwieniu tego zadania, powstała platforma rezerwacyjna Truck Parking Europe, obsługująca już 18 krajów Europy, w której od niedawna można rozliczać się za pośrednictwem DKV.

Strzeżone miejsce na postój stanowi ważną usługę szczególnie w obecnych czasach, gdy w związku z drożejącym paliwem, istnieje coraz większe zagrożenie kradzieży oleju napędowego z ciężarówek. W ramach sieci Truck Parking Europe działa już 70 parkingów, zlokalizowanych w: Austrii, Belgii, Chorwacji, Czechach, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, na Litwie, Łotwie, Słowacji, Węgrzech, Niemczech oraz w Polsce, Portugalii, Rumunii, Włoszech i Wielkiej Brytanii. Platforma umożliwia wcześniejszą rezerwację miejsca parkingowego i rozliczenie za pomocą karty paliwowo-serwisowej, czyli w zbiorczej, okresowej fakturze.

Rezerwacji miejsca postojowego można dokonać na stronie internetowej platformy Truck Parking Europe lub dzięki aplikacji o tej samej nazwie. By pokryć należność, wystarczy wybrać DKV CARD jako metodę rozliczenia.

– Dostęp do strzeżonych miejsc parkingowych jest ważny dla naszych klientów, gdyż zwiększa bezpieczeństwo transportu. Truck Parking Europe umożliwia wygodną rezerwację, oszczędza czas i minimalizuje koszty funkcjonowania firm transportowych – informuje Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i obsługi pojazdów w DKV Mobility.

Potwierdza to Niels de Zwaan, kierownik sprzedaży międzynarodowej i dyrektor ds. parkowania w Grupie LOGPAY, właściciela serwisu Truck Parking Europe:

– Rozwiązanie pomaga firmom transportowym ograniczyć kradzieże ładunków. Dzięki akceptacji kart DKV, klienci operatora mogą korzystać z naszych usług parkingowych dla aut ciężarowych. Obsługa platformy jest intuicyjna, zatem bezproblemowo można znaleźć, zarezerwować i opłacić bezpieczne miejsca parkingowe.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C