Eurowag zaktualizował portal klienta.

C

10-11-2022

Klienci Eurowagu mogą liczyć na szybszy czas reakcji, bardziej przejrzysty wygląd i nowe funkcje map.

Eurowag wprowadza dużą aktualizację portalu klienta. Zmodernizowany portal oferuje szybszy czas reakcji, bardziej przejrzysty wygląd dla łatwego użytkowania na telefonach komórkowych oraz nowe funkcje map.

Dzięki zaktualizowanym mapom, klienci Eurowagu będą mogli znacznie łatwiej zorientować się w sieci akceptacji firmy. Dzięki współpracy z firmą Travis, obejmuje ona nie tylko tysiące stacji paliw w całej Europie, ale także myjnie samochodowe, punkty czyszczenia cystern i parkingi. Mapy będą również oferować bardziej szczegółowe informacje na temat konkretnych stacji paliw, w tym dokładne położenie, aktualne ceny paliwa i AdBlue oraz inne usługi. Zaktualizowano również nawigację, aby uwzględnić potrzeby samochodów ciężarowych i wziąć pod uwagę limity wagowe mostów lub ograniczenia wysokości podczas planowania trasy przez tunele.

– Bardzo zależy nam na tym, aby korzystanie z portalu klienta było intuicyjne, sprawne i praktyczne dla naszych klientów. Wszystkie nowe funkcje są więc dostosowane do potrzeb komercyjnego transportu towarowego. Dzięki ulepszonym mapom, użytkownik może mieć pewność, że zaplanowana trasa jest dostosowana do specyfiki jego samochodu ciężarowego i że nie spotkają go po drodze żadne niedogodności. Z doświadczenia wiemy, że ograniczenia wagi i wysokości na trasie lub zbyt mała liczba miejsc parkingowych mogą znacznie utrudnić podróż kierowcom. Ponadto, większość innych systemów nawigacyjnych nie uwzględnia tych parametrów – wyjaśnia zalety zaktualizowanych map Jiří Orság, właściciel produktu w Eurowagu.

Dodatkowo klienci mogą tworzyć listę swoich ulubionych przystanków na mapach, łatwiej będzie też śledzić użytkowane stacje dzięki powiadomieniom czy planować tankowanie w konkretnym miejscu i w najlepszych cenach.

Portal klienta jest serwisem przeznaczonym dla klientów firmy Eurowag. Nowe funkcje dostępne są po zalogowaniu się.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C