InstaFreight uruchamia program partnerski dla przewoźników

C

16-02-2022

InstaFreight uruchamia „Partner Plus Program” dla swoich przewoźników. Program obejmuje współpracę ze znanymi firmami, takimi jak Shell, DKV Mobility, TIP Trailer Services, jak również Schunck Group i MAI CEE Group i zapewnia dostęp do ekskluzywnych ofert i usług.

Wśród oferowanych usług są m.in. obniżenie kosztów tankowania, konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych oraz kontrola ubezpieczeniowa. Program partnerski będzie stale rozbudowywany i poszerzany o kolejne kooperacje.

Kosztowne tankowanie, konserwacja lub naprawa floty oraz ubezpieczenie ciężarówek i ładunku czy ochrona prawna są wszechobecne w działalności firmy transportowej. „Partner Plus Program” ma za zadanie pomóc w tych kwestiach. Shell Card i DKV Card oferują atrakcyjne rabaty na tankowanie. Dodatkowe korzyści stwarzają punkty poboru opłat EETS, zwrot podatku VAT od kosztów tankowania i inne oferty. Dzięki współpracy z TIP firmy transportowe InstaFreight otrzymują wyłączne warunki na usługi naprawcze i serwisowe, jak również na umowy dotyczące konserwacji naczep i opon. Za pośrednictwem brokerów ubezpieczeniowych Schunck Group i MAI CEE Group można szybko i łatwo sprawdzić składki lub stawki w celu określenia potencjalnych oszczędności. Po rejestracji przewoźnicy InstaFreight mogą bezpośrednio korzystać z zalet.

– Dzięki nowemu „Partner Plus Program” chcielibyśmy zapewnić dodatkowe wsparcie naszym ponad 25 000 partnerów transportowych. Już teraz korzystają ze współpracy z InstaFreight poprzez znalezienie odpowiedniego ładunku, cyfrową obsługę transportu i wreszcie szybką i niezawodną płatność. Dzięki „Partner Plus Program” dodatkowo wspieramy firmy transportowe i dalej rozwijamy nasze partnerstwo – wyjaśnia Maximilian Schaefer, współzałożyciel i dyrektor zarządzający InstaFreight.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C