Już 100 stacji OnTurtle

C

07-07-2022

Dzięki ośmiu nowym punktom tankowania w w Niemczech, Belgii i Holandii liczba stacji OnTurtle wzrosła do 100.

OnTurtle ma obecnie 31 stacji do tankowania gazu we Francji, 27 w Hiszpanii, 22 w Niemczech, 11 w Belgii, 8 w Holandii i 1 we Włoszech.

W ostatnich miesiącach wysokie ceny gazu ziemnego postawiły najbardziej ekologiczną flotę transportu drogowego w trudnym położeniu. Jednak pomimo obecnej sytuacji paliwo to nadal umacnia swoją pozycję jako zrównoważona alternatywa dla transportu, zwłaszcza długodystansowego. Flota pojazdów napędzanych gazem stale się powiększa. W związku z tym OnTurtle od 2018 roku pracuje nad rozwojem sieci, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie rynku. Dzięki dodaniu stacji w Emleben (Niemcy), należącej do dostawcy Liqvis, OnTurtle ma obecnie 100 stacji tankowania gazu w Europie.

Firma OnTurtle zamknęła rok 2021 z liczbą o 43 stacje większą niż w roku poprzednim, z czego 16 to stacje tankowania LNG i CNG (wzrost o 36,36% w porównaniu z rokiem 2020). Od początku 2022 r. do chwili obecnej firma dodała 10 kolejnych stacji do tankowania gazu. W ciągu ostatnich ośmiu lat wzmocniono zasięg usług w Niemczech, Holandii i Belgii. Na początku były stacje Rekkem i Hognoul (Belgia), Hirschberg (Niemcy), Zwolle i Deventer (Holandia), dzięki umowie z dostawcą Pitpoint. Do tych strategicznych punktów wkrótce dołączyły Antwerpia (Belgia) i Alsfed (Niemcy). W maju ubiegłego roku setna stacja została ostatecznie włączona do sieci. Emleben (Niemcy) jest pod flagą Liqvis i podobnie jak pozostałe, oferuje LNG i jest przystosowana do tankowania ciężarówek Volvo.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C