Już 1000 firm korzysta z giełdy transportu aut Prilo.com

C

02-11-2022

Prilo.com, nowoczesna giełda transportu aut, ma już 1000 zarejestrowanych firm z całej Europy i to zaledwie w kilka miesięcy po rozpoczęciu działalności.

To narzędzie stworzone i zaprojektowane przez spółkę Adampol. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, zespół Prilo doskonale zna transport samochodowy i rozwija go zgodnie z najnowszymi trendami.

– Rozpoczęliśmy ciekawą i pełną wyzwań drogę ku digitalizacji. Za nami dużo pracy, a przed nami nowe perspektywy i wiele wyzwań, którym, jak widać, jesteśmy w stanie sprostać  – informuje Marcin Koziak, właściel produktu Prilo.

Prilo to internetowa giełda transportu aut osobowych, dostawczych, nowych i używanych. Ofertą i funkcjami trafia w potrzeby użytkowników, zarówno nadawców wystawiających zlecenie, jak i przewoźników szukających ofert na przewóz samochodów. To jedno narzędzie, które daje kontrolę nad całym transportem aut. Usprawnia mechanizm przewozu samochodów, łącząc wszystkie zainteresowane strony – od opublikowania oferty aż do rozładunku. Rozwiązania technologiczne takie jak śledzenie (ang. tracking) oraz formuła all-in (cała logistyka w jednym miejscu) zwiększają przejrzystość łańcucha dostaw.

Digitalizacja łańcucha dostaw przynosi realne efekty przedsiębiorstwom. Firmy transportowe, które zdecydowały się na krok w kierunku logistyki 4.0 i zamieniły dotychczasowy tryb pracy bazujący na komunikacji mailowej i telefonicznej na samodzielne działania na platformie internetowej, cieszą się większą elastycznością, bardziej zautomatyzowanymi operacjami i obsługą klienta.

– Prilo daje doskonałą możliwość wymiany informacji o obowiązujących stawkach na rynku. Ułatwia znalezienie ładunków i optymalizację kosztów w przedsiębiorstwach transportowych i logistycznych. – mówi Anna Misiejuk, kierownik działu przetargów Adampol SA.

Warto dodać, że nowe zlecenia na transport aut na terenie całej Europy publikowane są każdego dnia i aktualizowane na bieżąco. Korzystanie z giełdy transportu samochodów Prilo jest bezpłatne, a rejestracja jest prosta i intuicyjna.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C