MHC Mobility i Boekestijn Transport podpisały kontrakt na wynajem 150 Mercedesów

C

05-11-2021

2 listopada 2021 r. w Poznaniu MHC Mobility podpisała kontrakt z firmą Boekestijn Transport na wynajem długoterminowy i obsługę floty 150 nowych Mercedesów Actros.

Boekestijn Transport, holenderska firma logistyczna po raz kolejny w tym roku zwiększa flotę transportową. Tym razem właściciele spółki zdecydowali się na opcję wynajmu długoterminowego, a zlecenie powierzyli MHC Mobility, zajmującej się finansowaniem i wynajmem samochodów oraz usług flotowych na świecie.

– Wynajem długoterminowy samochodów, jest dla nas ważnym narzędziem dalszego wzrostu. W MHC Mobility znaleźliśmy partnera, który będzie nas w tym wspierał – podkreśla dyrektor generalny firmy, Peter Boeakestijn.

Oficjalne podpisanie umowy odbyło się 2 listopada 2021 r. w siedzibie firmy Boekestijn Transport w Poznaniu. Dyrektor generalny MHC Mobility na Europę Środkowowschodnią, Eric Van Vliet, zaznacza:

– Jesteśmy jedyną firma flotową na rynku Europy Środkowowschodniej, która oferuje pełną gamę̨ pojazdów, od samochodów osobowych po ciągniki siodłowe i naczepy. Dla naszych klientów jesteśmy kimś więcej niż dostawcą pojazdów. Stajemy się ich partnerem w codziennym działaniu, pozwalając im w pełni skupić się na głównych biznesowych celach. Dzięki takiemu podejściu mogliśmy zaoferować Boekestijn Transport najbardziej korzystne rozwiązania, które pozwalają oszczędzić czas i zoptymalizować koszty.

Kontrakt obejmuje wynajem 150 nowych ciągników siodłowych marki Mercedes-Benz Actros przez okres 60 miesięcy. Co ważne, pojazdy zostaną wydane użytkownikowi zarówno w Polsce, jak i Holandii. MHC Mobility zapewni też kluczową dla działalności Boekestijn Transport, stałą dyspozycyjność floty, w tym: całodobowe wsparcie przez siedem dni w tygodniu, pojazdy zastępcze, assistance i serwis pojazdów na terenie Unii Europejskiej. Pierwsze 40 samochodów barwch Boekestijna, przekazano już do użytkowania w Holandii.

– Kierując się naszą wewnętrzną strategią multibrandową, tym razem zdecydowaliśmy się na wybór Mercedesa. Pojazdy tej marki wyróżniają się niskim zużyciem paliwa oraz zaawansowaniem technologicznym – mówi Sjef Boekestijn, dyrektor operacyjny firmy.

Wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych to bardzo korzystna alternatywa dla własnej floty, ale również gotowe rozwiązanie w przypadku nieprzewidzianych sytuacji, takich jak nagła awaria własnego samochodu. Taka usługa cieszy się popularnością zarówno wśród małych, jak i dużych firm.

Karol Staniaszek, dyrektor sprzedaży ds. pojazdów użytkowych MHC Mobility podkreśla też dodatkowe korzyści płynące z najmu pojazdów:

– Prócz gwarancji mobilności, nasi klienci zyskują profesjonalne doradztwo zespołu handlowego zajmującego się wyłącznie pojazdami dostawczymi i ciężarowymi. Warto przy tym zaznaczyć, że pojazdy te od podwozia po zabudowę poprzez wszystkie komponenty skonfigurowane są zgodnie z potrzebami klienta, a koszty ich przygotowania ujęte są w racie za wynajem. Wykorzystujemy naszą specjalistyczną wiedzę, aby pomóc klientom w podejmowaniu biznesowych decyzji i wyborze najlepszego rozwiązania.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C