Mobilna aplikacja dla kierowców

C

12-06-2024

Aplikacja mKierowca to narzędzie dedykowane kierowcom. Dzięki niemu wszystkie zlecenia, ich statusowanie i przetwarzanie, komunikacja i rozliczenia znajdują się w jednym miejscu.

Szybki i łatwy dostęp do kompletnych danych sprawia, że aplikacja mobilna mKierowca pozwala zaoszczędzić czas i optymalizuje pracę.

Moduły aplikacji mKierowca

Aplikacja mKierowca składa się z czterech przejrzystych modułów, łatwych w obsłudze i ułatwiających poruszanie się w narzędziu.

Moduł Map, dzięki geokodowaniu adresów i wyświetlaniu na mapie, dokładnie lokalizuje miejsce docelowe zlecenia i pokazuje zaplanowaną trasę, która dodatkowo uwzględnia wszelkie opłaty drogowe. Ten moduł umożliwia też weryfikację czasu i odległości, potrzebnych na wykonanie zlecenia w terminie.

Moduł Komunikacja to dwukierunkowe wiadomości i stały kontakt ze spedytorami/kierowcami. Oferuje pełne archiwum korespondencji oraz umożliwia kontakt z kierowcą poza godzinami pracy spedytorów. Dzięki temu, że komunikacja odbywa się w jednym programie, wiadomość od kierowcy może zostać odebrana przez wielu spedytorów. Jest kompatybilna z aplikacją mSpedytor.

Moduł Rokos pozwala kontrolować rentowność firmy. Wszystkie koszty związane z realizacją poszczególnych zleceń oraz informacja o tym, którzy klienci przynoszą najwięcej zysków, a także dane dotyczące tras i ewentualnych szkód znajdziesz właśnie w module Rokos.

Moduł Koszty to rejestracja wszystkich wygenerowanych kosztów. Są to między innymi koszty spedycyjne, wyposażenia i eksploatacji pojazdów, ale także koszty ogólnozakładowe i administracyjne.

Aplikacja zamiast papierologii

Dzięki aplikacji mKierowca nie musisz przejmować się papierową kartą drogową. Mając zainstalowaną apkę, wystarczy, że pokażesz swój telefon.

Transakcje w aplikacji mKierowca są połączone z licznikiem kilometrowym. Znajdziesz w niej też szczegółowe informacje na temat rentowności poszczególnych zleceń. Dodatkowo, dzięki mKierowcy w łatwy sposób zaplanujesz i uporządkujesz zlecenia. Co istotne przesyłanie zleceń jest w pełni zautomatyzowane.

Wszystkie zadania mają odpowiednie statusy: rozpoczęto podjazd / dojazd / oczekiwanie / rozpoczęcie i zakończenie zadania. To umożliwia bieżącą kontrolę nad realizacją zleceń. Z perspektywy kierowcy ważne jest także, że w aplikacji mKierowca znajdzie informacje na temat rzeczywistej wagi załadunku/rozładunku, zyska możliwość wykonywania i szybkiego przesyłania zdjęć, a także przesyłania skanów dokumentów.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C