OnTurtle i Webtrans łączą siły

C

29-04-2022

OnTurtle podpisała umowę z Webtransem. Partnerstwo to pozwoli firmie zwiększyć ofertę usług dla profesjonalnych przewoźników.

Dzięki niemu OnTurtle doda nowe usługi do cyfrowej platformy zarządzania logistyką, takie jak Giełda Zleceń dla samochodów ciężarowych i dostawczych, e-CMR, Fast Payment (przedpłata za towar), tendering i zabezpieczenie płatności.

– Współpraca z firmą Webtrans pozwoli nam na dalszy rozwój w celu zapewnienia naszym klientom dobrych usług i oferowania nowych usług zgodnie z ich potrzebami i wymaganiami. W ten sposób idziemy do przodu, oferując najnowsze rozwiązania w branży i umacniając naszą pozycję jako globalnej firmy świadczącej usługi dla profesjonalnych przewoźników – mówi Josep Guaus, dyrektor generalny firmy OnTurtle

Z drugiej strony, firma oferuje klientom Webtransu swoje karty paliwowe Diesel Card, dostosowane do potrzeb profesjonalistów z branży transportowej, w różnych wariantach: Diesel Card Gold, Diesel Card Professional Diesel, Diesel Card Platinum, Diesel Card Recharge i Diesel Card Go B (pojazdy chłodnicze).

Karty te, dostępne we wszystkich formach płatności, gwarantują bezpieczeństwo i wyczerpującą kontrolę tankowania i mają homologację do odzyskiwania podatku od oleju napędowego. Dzięki nim klienci Webtransu mogą korzystać z ponad 1600 stacji obsługi w 11 krajach europejskich, które tworzą sieć OnTurtle.

 

Wydajność i sprawność

OnTurtle stawia sobie za cel zrozumienie potrzeb klientów, aby móc zaoferować im spersonalizowane usługi. Po włączeniu giełdy zleceń WebTruck, klienci firmy będą mogli znaleźć ładunki odpowiednie dla ich samochodów ciężarowych lub dostawczych w danym obszarze geograficznym i, przy zachowaniu ścisłych zasad bezpieczeństwa, maksymalnie wykorzystać każdą podróż, zajmując całą dostępną przestrzeń i trasę powrotną. A wszystko to za pomocą telefonu komórkowego, co usprawnia cały proces zarządzania (pobieranie zamówień, faktur, zaliczek).

Dzięki usłudze Tendering, do której również będą mieli dostęp, będą mogli publikować oferty na ładunki wielkogabarytowe i w drodze przetargu na usługi transportowe i logistyczne wybrać firmę oferującą najlepsze gwarancje i korzyści.

 

Łatwe i bezpieczne

A wszystko to w prosty i sprawny sposób. Nawet w przypadku formalności, ponieważ od teraz klienci OnTurtle będą mieli możliwość załatwiania wszystkich formalności z poziomu aplikacji E-CMR. Aplikacja umożliwia wysyłanie i odbieranie listów przewozowych w sposób cyfrowy i automatyczny, a także bezpieczne gromadzenie całej dokumentacji.

Kolejną zaletą współpracy z platformą cyfrową do zarządzania logistyką jest dostęp do Fast Payment, usługi finansowej umożliwiającej opłacanie faktur z góry. A także usługa zabezpieczenia płatności, która pozwala uniknąć ryzyka braku płatności.

Firma OnTurtle zakończyła rok 2021, dysponując międzynarodową siecią 1629 stacji paliw w Europie, w tym 90 stacji do tankowania gazu. Sieć stworzona z myślą o wspieraniu profesjonalistów z branży transportowej za pomocą najlepszych usług.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C