OnTurtle rozszerza sieć bezpiecznych parkingów

C

01-08-2022

Firma uruchamia 18 nowych parkingów dla ciężarówek z nadzorem i podstawowymi usługami, takimi jak prysznice, toalety, internet i możliwość spożycia posiłku.

OnTurtle rozszerzył właśnie sieć bezpiecznych parkingów o 18 nowych w różnych częściach Europy. Parkingi te dołączają do parkingów w Calais, Beziers i strefie serwisowej OnTurtle – Jonquera, przy czym ten ostatni ma certyfikat europejskiej organizacji European Secure Parking Organisation (ESPORG) oraz poziom 2 Transported Asset Protection Association (TAPA). W sumie do dyspozycji klientów firma oferuje sieć 21 bezpiecznych miejsc odpoczynku w różnych częściach Francji i Hiszpanii.

OnTurtle powiększa w ten sposób liczbę bezpiecznych parkingów dla profesjonalnego transportu.

– Certyfikowane parkingi dla ciężarówek przyczyniają się do poprawy warunków odpoczynku i bezpieczeństwa kierowców, a także do ochrony przewożonych przez nich towarów – mówi Marta Fàbregas, dyrektor marketingu OnTurte. – Parkingi w naszej sieci obejmują, oprócz nadzoru nad pojazdami, podstawowe usługi, takie jak prysznice i toalety, umywalnie, internet oraz możliwość spożycia posiłku. Za parkingi można zapłacić na trzy sposoby: kartą DieselCard, urządzeniem OnTolls Europe lub Bmoov.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C