OnTurtle zakończył remont flagowej stacji w La Jonquera

C

10-06-2021

Stacja La Jonquera, będąca europejskim punktem odniesienia w dziedzinie usług transportu międzynarodowego, prezentuje nowy wizerunek marki i zapewnia zwiększoną wydajność, zrównoważony rozwój i obsługę.

OnTurtle zakończył z sukcesem przebudowę stacji paliw w La Jonquera, prawdziwego centrum międzynarodowego transportu lądowego o powierzchni 25 000 mkw. i reprezentacyjnego obiektu firmy.

Wszystkie zmiany i unowocześnienia w zakresie usług, sygnalizacji, ruchu, komunikacji i infrastruktury zostały dokonane z myślą o profesjonalnych przewoźnikach i firmach transportowych. Na przykład nowa strefa tankowania ciężarówek OnTurtle w La Jonquera została zmodernizowana dla zwiększenia wygody klientów i ulepszenia poziomu obsługi. Od projektu po konstrukcję, od urządzeń zabezpieczających po nowe dystrybutory, wszystko zostało zaprojektowane z myślą o bardziej efektywnym czasie odpoczynku. Nowe dystrybutory umożliwiają jednoczesne pobieranie dwóch paliw podczas jednego tankowania.

Odnowiona stacja La Jonquera jest odzwierciedleniem troski firmy OnTurtle o zrównoważony model biznesowy. Wyposażona jest w panele fotowoltaiczne do produkcji 23 700 Kw/h rocznie. Instalacja fotowoltaiczna uzupełnia system kolektorów słonecznych, który umożliwia produkcję ciepłej wody użytkowej, poprawiając tym samym efektywność energetyczną stacji.

Estetyka stacji również uległa istotnej zmianie: konstrukcja została dostosowana do nowego wizerunku marki OnTurtle.

Nowe funkcje są uzupełnieniem szerokiej gamy usług oferowanych przez stację, która ma własny parking strzeżony uznany przez ESPORG za jeden z najbezpieczniejszych w Europie, jak również toalety, prysznice, pralnię, hotel, sklep, supermarket i restaurację. Stacja OnTurtle w La Jonquera wyposażona jest również w jedyną w Europie instalację do mikrofiltracji, która gwarantuje najwyższą jakość paliwa.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C