Parking OnTurtle w La Jonquera odnawia certyfikat TAPA

C

17-02-2023

OnTurtle odnawia certyfikat 2 poziomu stowarzyszenia Transported Asset Protection Association (TAPA) na swoim parkingu dla ciężarówek w La Jonquera.

Współpraca OnTurtle z Transported Asset Protection Association (TAPA) rozpoczęła się w 2019 roku, po tym jak OnTurtle zostało pierwszym hiszpańskim partnerem organizacji. Po roku firma świadcząca profesjonalne usługi transportowe przeszła pierwszy audyt zgodności z wymogami bezpieczeństwa parkingowego (PSR) na poziomie 3, co dało jej kwalifikację do certyfikatu TAPA EMEA. Następnie parking dla ciężarówek w La Jonquera otrzymał certyfikat 2 kategorii, który gwarantuje średni poziom bezpieczeństwa. Gwarancja, którą TAPA odnowiła w tym roku.

Standardy bezpieczeństwa zdefiniowane przez TAPA – PSR, określają zarówno minimalne dopuszczalne standardy, aby parking mógł być uznany za bezpieczny, jak i metody, które należy stosować w celu utrzymania tych standardów, a także procesy i normy, których muszą przestrzegać operatorzy parkingowi, aby uzyskać certyfikację.

– Bardzo ważne jest dla nas zaoferowanie bezpiecznej przestrzeni, w której przewoźnicy mogą robić sobie przerwy bez narażania towaru na niebezpieczeństwo – mówi Marta Fàbregas, rzecznik OnTurtle. – Jednocześnie aktualizujemy i ulepszamy usługi na stacji, tak aby kierowca czuł się jak najbardziej komfortowo w naszych obiektach.

Parking w La Jonquera, kilka kilometrów od granicy z Francją, ma 24-godzinny system monitoringu, aby zagwarantować korzystającym z niego spokój w czasie odpoczynku. Parking jest ogrodzony i oświetlony, a dostęp do niego jest ograniczony dla korzystających za pomocą spersonalizowanego kodu. W ten sposób pojazdy i towary są zawsze chronione.

Przebudowany w 2021 roku obszar usługowy OnTurtle stał się międzynarodowym hubem transportu drogowego o powierzchni 25 000 mkw. i jednostką flagową firmy. Dzięki dystrybutorom do jednoczesnego tankowania oleju napędowego A i AdBlue oraz szerokiej gamie usług, takich jak toalety, prysznice, pralnia, hotel, sklep, supermarket czy restauracja, oferuje ona wszystko, czego może potrzebować przewoźnik podczas swojego pobytu. Stacja ma również wyjątkową w skali Europy instalację mikrofiltracji gwarantującą paliwo najwyższej jakości, która posiada znak jakości SGS.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C