PKSGO! – nowa marka handlowa na rynku

C

06-04-2023

Na początku kwietnia 2023 rynek usług transportowych i spedycyjnych poszerzył się o markę PKSGO!, która powstała w ramach grupy PKS Gdańsk-Oliwa SA

PKS Gdańsk-Oliwa SA to firma transportowa działająca na rynku TSL od prawie 60 lat, oferując transport ładunków całopojazdowych (FTL), częściowych (LTL) i drobnicowych, a także towarów niebezpiecznych (ADR), towarów wymagających temperatury kontrolowanej, paletyzowanych, przewożonych luzem oraz dostawy just in time. – Marka PKSGO! którą oddajemy w Państwa ręce łączy to, co potrafimy wykonywać najlepiej i co wypływa z DNA naszej organizacji – wyjaśnia Rafał Olszewski Prezes Zarządu PKS Gdańsk-Oliwa SA. – Nieprzypadkowo w członie nazwy widnieje słowo GO – skrót od pierwszych liter Gdańsk Oliwa. GO to też wyraz kojarzący się z ruchem, energią, jazdą – idealnie pasujący do transportu – zaznacza.

W oparciu o wiedzę, doświadczenie, własną flotę, powierzchnie magazynowe oraz efektywną współpracę z przewoźnikami marka będzie gwarantem najwyższej jakości usług świadczonych w transporcie i logistyce kontraktowej zarówno w kraju, jak i za granicą. Kompleksowość w dostarczaniu rozwiązań oparta o międzynarodowe standardy pomoże Klientom oszczędzić czas i pieniądze.

Dzięki PKSGO! powstają nowe miejsca pracy oraz zawiązują się kolejne umowy o współpracy z przewoźnikami i kierowcami. Wykorzystując udogodnienia i nowoczesne technologie możemy zaoferować stabilizację i bezpieczeństwo, co w tak specyficznych czasach ma znaczenie – tłumaczy prezes Olszewski.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C