Płać smartfonem z DKV

C

08-12-2022

Klienci DKV Mobility mogą teraz rozliczać transakcje tankowania za pomocą smartfona na ponad 500 stacjach paliw marek Esso, Texaco i Firezone w Belgii, Holandii i Luksemburgu.

DKV Mobility rozbudowuje swoją sieć akceptacji płatności mobilnych. Dzięki funkcji DKV APP&GO w aplikacji DKV Mobility App, kierowcy mogą teraz rozliczać transakcje tankowania za pomocą smartfona na ponad 500 stacjach paliw, także bezobsługowych, marek Esso, Texaco i Firezone.

– Partnerstwo z EG oznacza podłączenie silnych marek paliwowych do naszej sieci płatności mobilnych – mówi Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla pojazdów w DKV Mobility. – Aktywowanie na tych stacjach płatności smartfonem ułatwi naszym klientom szybkie i bezpieczne rozliczenia, bez wysiadania z auta.

EG Group, z siedzibą w Holandii, to jeden z globalnych dostawców w sektorze handlu detalicznego artykułami spożywczymi, gastronomicznymi i paliwami. Laurent Grobet, menedżer na kraje Beneluksu w EG Group tak komentuje podpisanie umowy z DKV:

– Jesteśmy dumni z odnowienia współpracy z partnerem kartowym DKV. Nasi klienci z Holandii, Belgii i Luksemburgu korzystają z wygody mobilnych płatności, wszystko odbywa się szybko, bezdotykowo i bezpiecznie. Nie trzeba wysiadać z samochodu, wystarczy użyć smartfona do płatności aplikacją DKV Mobility App. Cieszymy się, że ta usługa wchodzi w życie.

Dzięki rozbudowie sieci akceptacji funkcja płatności DKV APP&GO jest już dostępna na ponad 3000 stacji paliw w Austrii, Belgii, Danii, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu i Holandii.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C