Setny samochód we flocie FREJA Polska

C

29-03-2021

Setna Scania R450 Highline gotowa jest do swojej pierwszej trasy. To efekt dobrej współpracy między dwiema skandynawskimi markami.

Setny samochód zakupiony został w ramach długotrwałej współpracy pomiędzy FREJA Transport & Logistics i Scanią Polska.

– Wybierając pełen kontrakt serwisowy na okres 72 miesięcy myśleliśmy o skuteczności usług i gwarancji niezawodności dla naszych klientów. Dzięki infrastrukturze serwisów Scanii, możliwe jest zorganizowanie naprawy o każdej porze dnia – podkreśla Paweł Ślizowski, dyrektor działu transportu.

Scania R450 została wyposażony w rozwiązania techniczne gwarantujące podniesienie bezpieczeństwa i kofortu jazdy dla kierowcy. Dzięki pakietowi Scania Fleet Management oraz „Ecolution by Scania”, kierowcy otrzymają niezbędne szkolenia z obsługi systemów oraz ekonomiki jazdy.

FREJA Transport & Logistics wybiera samochody, które niosą korzystny wpływ nie tylko dla transportu, ale i środowiska. Scania R450 umożliwia redukcję spalania nawet o 3%.

– Osiągnęliśmy swój bieżący cel powiększenia floty FREJA Polska do 100 aut. Ciągniki maja bazę w nowym terminalu transportowym w szczecińskiej Płoni, gdzie znajduje się 250 miejsc postojowych, a także miejsca odpoczynku dla kierowców – dodaje Paweł Ślizowski.

Przypomnijmy, że FREJA to największa prywatna firma logistyczna w Skandynawii. Jej główna siedziba zlokalizowana jest w Danii, w miejscowości Skive. Firma posiada także liczne oddziały w Finlandii, Norwegii, Szwecji, Chinach i Polsce. W naszym kraju, oprócz centrum logistycznego w Szczecinie, FREJA ma biura w Łodzi, Błoniu, Gdyni i Tczewie.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C