Nowe połączenie drogowo-kolejowe Gefco dla Toyoty

C

19-05-2022

Dla Toyoty Motor Europe firma Gefco uruchomiła transport części motoryzacyjnych z Hiszpanii do Francji w kontenerach wielokrotnego użytku.

Każdego dnia realizowane są dwa połączeniach w obie strony. W porównaniu z transportem drogowy, nowe rozwiązanie pozwala Toyocie zmniejszyć ślad węglowy.

Fundamentem wprowadzonego rozwiązania logistycznego jest 20-letnie partnerstwo Gefco z Toyotą Motor Europe oebjmujące dostawy części do fabryk we Francji, Wielkiej Brytanii oraz innych krajach Europy.

– W myśl naszego hasła „Partners, unlimited”, bisko współpracowaliśmy z zespołami Toyoty Motor Europe, aby stworzyć szyte na miarę połącznie, które zmniejszy ślad węglowy naszego klienta. Cieszymy się, że możemy sprostać wyzwaniu, jakim jest pomoc Toyocie w Europie w przyjęciu bardziej zrównoważonych praktyk logistycznych i wzmocnić naszą współpracę w tym zakresie – podkreśla Yvon Pasquiou, dyrektor sprzedaży i marketingu, Gefco France.

Transport multimodalny Gefco są projektowany tak, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na przepływy logistyczne o zmniejszonym wpływie na środowisko, a także zoptymalizowanym, bezpiecznym czasie tranzytu. Pomagają klientom w ograniczaniu wpływu rosnących cen energii i niedoboru kierowców na prowadzenie biznesu.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C