Amerijet umacnia się w Polsce

C

07-12-2022

Na początku listopada linie lotnicze U.S.cargo Amerijet International podpisały umowę o reprezentacji z GSSA Strike Aviation.

Strike Aviation działa w Polsce od 2013 roku. Ma siedzibę w Warszawie i biuro w Krakowie. Firma jest również obecna na Łotwie, Litwie i w Estonii. Nowa umowa zaoferuje klientom Amerijet kilka nowych możliwości, w tym większy zakres usług, ekspansję geograficzną i silniejszą pozycję konkurencyjną na rynku.

– Cieszymy się, że możemy współpracować ze Strike Aviation, które będzie nas reprezentować w Polsce i regionie bałtyckim – powiedział Eric Wilson, dyrektor ds. handlowych Amerijet.

– Strike Aviation nieustannie rozwija sieć światowej klasy linii lotniczych zgodnie z zapotrzebowaniem na międzynarodowe ładunki lotnicze. Widzimy ogromny potencjał w przewozach ładunków między Polską a Ameryką Łacińską. Nowe partnerstwo z Amerijet pozwoli nam wykorzystać ten potencjał i znacznie wzmocnić naszą pozycję na polskim rynku. To kolejny ważny krok w kierunku pomyślnego rozwoju Strike Aviation. We współpracy z Amerijet będziemy mieli możliwość transportu zarówno ładunków standardowych, jak i ponadgabarytowych – powiedział Andrius Antanaitis, dyrektor ds. rozwoju biznesu na Europę w Strike Aviation.

Amerijet jest znany od prawie 50 lat jako jeden z najważniejszych przewoźników towarowych w regionach Karaibów, Meksyku, Ameryki Środkowej i Południowej, a ostatnio umocnił swoją pozycję w Europie.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C