Hegelmann Poland prezentuje „Trucker Heroes”

C

10-11-2021

Kierowcy stanowią siłę każdej firmy z branży transportowej. W marcu 2020 r. wystartowała kampania “Trucker Heroes”, mająca na celu zwiększenie świadomości i uznania dla tego wymagającego zawodu. Hegelmann Poland, jako firma, która nieustannie dokłada starań, by podnosić satysfakcję zatrudnianych przez siebie kierowców, została partnerem inicjatywy organizowanej przez Transporeon.

W październiku br. na drogi wyjechała specjalna ciężarówka Hegelmann Poland oklejona grafiką zaprojektowaną z okazji kampanii.

-Jesteśmy niezwykle wdzięczni kierowcom, którzy każdego dnia wyjeżdżają na wszystkie obsługiwane przez nas trasy. Nigdy nas nie zawiedli, dlatego chcemy, by czuli naszą wdzięczność. Zawód kierowcy to niezwykle wymagające zajęcie, nie tylko dla nich samych, ale także ich rodzin. Dzięki kampanii „Truckers Heroes” organizowanej przez Transporeon, po raz kolejny mamy szansę powiedzieć „dziękujemy”. Każdego dnia jestem dumny z osób, którzy pracują dla naszej firmy – podkreśla Fedir Yurkevych, dyrektor generalny w firmie Hegelmann Poland.

Celem inicjatywy „Trucker Heroes” jest podnoszenie społecznej świadomości dotyczącej trudów pracy kierowców. Powstała ona w odpowiedzi na postawę środowiska w czasie pandemii. Podejmowane w jej ramach działania są podziękowaniem dla kierowców za utrzymywanie łańcucha dostaw w ruchu. Pokazuje doświadczenia osób działających w tej branży, ich codzienną pracę, zmagania, ale także sposoby spędzania wolnego czasu, ulubione miejsca na pokonywanych trasach, które rekomendują pozostałym kierowcom.

– Kierowcy ciężarówek mają wszelkie powody do dumy. Stanowią podstawę naszej gospodarki. Cieszymy się, że możemy zapewnić im większą widoczność i rozpoznawalność poprzez naszą kampanię „Trucker Heroes”. Dziękujemy Hegelmann Poland za przyłączenie się do tej inicjatywy i wspieranie jej założeń – zaznacza Joanna Gancarczyk-Ptok, dyrektor działu obsługi klienta w firmie Transporeon.

Każdego miesiąca do kampanii zapraszana jest inna firma z branży. Warto podkreślić, że akcja ma charakter międzynarodowy i przystępują do niej różnorodne, nie tylko największe przedsiębiorstwa z różnych krajów. Dzięki temu do głosu dochodzą kierowcy reprezentujący różne narodowości i doświadczenia. W październiku na drogi wyjechała specjalna ciężarówka Hegelmann’a wspierająca akcję, przygotowane zostały także wywiady z kierowcami. Nie jest to pierwsze zaangażowanie firmy w tego rodzaju inicjatywę, przedstawiciele Hegelmann Poland brali udział także w majowym filmie przygotowanym z okazji Dnia Matki.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C