Kod Innowacji GS1 Polska. Poznaj liderów cyfrowej transformacji!

C

09-11-2021

Już 17 listopada odbędzie się trzecia edycja konferencji Kod Innowacji, organizowanej przez GS1 Polska. Organizatorzy zapraszają na prawdziwe święto innowacji – tym razem w formule online.

W środę 17 listopada 2021 r. o godzinie 11.00 rozpocznie się tegoroczna, trzecia edycja konferencji Kod Innowacji. W wydarzeniu można wziąć udział, nie ruszając się sprzed ekranu komputera. Zaproszeni do studia ICAN niezależni eksperci oraz członkowie i członkinie Rady Systemu GS1 Polska podzielą się doświadczeniami i opowiedzą o korzyściach z wdrożeń globalnych standardów GS1.

Konferencja organizowana od 2018 roku przez GS1 Polska to jedyna w swoim rodzaju okazja do zainspirowania się cyfrowymi rozwiązaniami, które budują przewagę konkurencyjną. Udział w konferencji jest bezpłatny dla każdego, kto chce nadążać za globalnymi i lokalnymi trendami!

 

Gość specjalny: Paweł Motyl

Wśród ekspertów konferencji znalazł się Paweł Motyl, autor bestsellerów „Świat Schrödingera” i „Labirynt”, pierwszy Polak na liście TOP30 Global Gurus, jeden z czołowych europejskich ekspertów w zakresie przywództwa i podejmowania decyzji w niepewnych czasach. Ekspert zainauguruje konferencję wykładem pt. „Nawigowanie w czasach nieprzewidywalności: nowe wyzwania dla liderów cyfryzacji”, podczas którego wskaże aspekty cyfrowej transformacji, na które warto zwrócić największą uwagę.

 

Mnóstwo inspiracji do innowacji

Jak co roku, na konferencji Kod Innowacji, zaprezentowane zostaną przykłady innowacyjnych wdrożeń globalnych standardów GS1 w polskich firmach i instytucjach. W debacie poświęconej wymianie doświadczeń w realizacji transformacji cyfrowej wezmą udział członkowie i członkinie Rady Systemu GS1 Polska :

  • Jakub Gierszyński, dyrektor ds. handlu internetowego, Sephora Polska
  • Jolanta Gałązka, dyrektor logistyki, Tubądzin Management Group
  • Ryszard Ćwirko, dyrektor ds. logistyki, MWS
  • Marcin Dopierała, dyrektor łańcucha dostaw i logistyki w Hebe, członek komitetu wykonawczego
  • Jarosław Gulowaty, dyrektor logistyki kontraktowej, Fresh Logistics Polska

Podczas wydarzenia organizatorzy przybliżą także koncepcję Akademii Cyfryzacji GS1 Polska, platformy stworzonej z myślą o kompleksowym wsparciu firm w procesie digitalizacji.

 

Kto zgarnie tegoroczne laury?

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane najbardziej innowacyjne wdrożenia globalnych standardów GS1, nagrodzone przez niezależne jury oraz wyróżnione przez internautów. Głosowanie internautów jeszcze trwa. Zachęcamy do oddania głosów na najlepsze wdrożenia:

https://kodinnowacji.pl/glosowanie-internautow

Do rywalizacji w trzeciej edycji zgłosiły się sieci handlowe stosujące globalne standardy GS1 w celu niemarnowania produktów spożywczych oraz przedstawiciele sektora e-commerce. Tegoroczną ciekawostką jest Polska Spółka Gazownicza, która prezentuje korzyści płynące z wdrożenia GSRN (Globalnego Numeru Relacji Usługowej) do zdalnego odczytywania stanu liczników.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: ICAN, „Forbes”, „Dziennik Gazeta Prawna”, „Menedżer Zdrowia”, „TSL Biznes”, „Nowoczesny Magazyn”, „Logistyka a Jakość”, Logistics „Manager”, „Logistyka”, Pracujwlogistyce.pl, Top Logistyk.

Więcej na stronie https://www.kodinnowacji.pl/

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C