Lantre – produkty Apple w najlepszych cenach

C

28-06-2021

Produkty marki Apple ciągle cieszą się ogromną popularnością. Nie ulega wątpliwości, że produkty te należą do wyższej półki urządzeń elektronicznych. Jeśli marzysz o najnowszym iPhonie czy MacBook Air, koniecznie odwiedź sklep Lantre, oferujący nie tylko doskonałe produkty firmy Apple, ale także pełne wsparcie techniczne.

Czym jest Lantre?

Korzystając ze sklepu Lantre, zyskujesz wsparcie ekspertów, profesjonalistów w dziedzinie doboru sprzętu elektronicznego do indywidualnych potrzeb. Doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji na temat funkcji urządzeń Apple, ich obsługi czy innych technologicznych nowinek. W sklepie znajdziesz nowe produkty oraz sprzęt Apple taki jak: iPad Pro, iPhone, iMac, MacBook Pro czy wszelkie akcesoria AirPods. Lantre – sklep z produktami Apple to miejsce godne polecenia.

Jakie usługi oferuje Lantre?

W ofercie sklepu Lantre znajduje się sprzęt marki Apple, przede wszystkim flagowe smartfony iPhone. Oprócz nich, z łatwością znajdziesz tu akcesoria AirPods czy Apple Watch. Możliwy jest także zakup zarówno najnowszych, jak i nieco starszych modeli MacBooków, w tym również Mac Mini. Firma oferuje wsparcie przy wyborze produktów, wystarczy zadzwonić lub skontaktować się poprzez chat.

Lantre Care- nowość w sklepie Lantre

Lantre Care to nowa usługa wprowadzona do sklepu Lantre. Jest to oferta ubezpieczenia, która obejmuje produkty Apple. Ubezpieczenie jest ochroną w przypadku np. upadku urządzenia, kradzieży czy zbicia ekranu. Takie przypadki się zdarzają i czasami ciężko jest im przeciwdziałać. Naprawy urządzeń marki Apple nie należą do najtańszych, toteż zdecydowanie lepiej jest zapobiegać konieczności oddania urządzenia do serwisu i warto kupować ubezpieczenie.

Lantre Care działa przez 24 godziny na dobę, w każdym miejscu na świecie. W razie konieczności oddania urządzenia do naprawy, wszelkie koszty związane z kurierem i samym serwisem ponosi ubezpieczyciel. Powstałą szkodę można zgłaszać online lub telefonicznie. Po jej zgłoszeniu, w ciągu 48 godzin pojawi się kurier, który odbierze uszkodzone urządzenie i dostarczy je do serwisu. Maksymalny czas realizacji naprawy urządzenia to 10 dni roboczych.

Czy warto skorzystać z Lantre Care?

Lantre Care to zdecydowanie korzystna oferta dla każdego, kto korzysta z kosztownych urządzeń marki Apple. Wypadki mogą zdarzyć się wszędzie, należy więc pamiętać o tym, że odpowiednie zabezpieczenie jest gwarancją braku przykrego rozczarowania. Usługa Lantre Care pozwoli na zaoszczędzenie sporej ilości funduszy, jakie musielibyśmy przeznaczyć na cel naprawy urządzenia.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C