Urodzinowa loteria DPD Polska – „Wszystkiego WyGRAnEKO”

C

19-07-2021

Z okazji okrągłego jubileuszu – 30 lat obecności na polskim rynku – firma kurierska DPD Polska przygotowała dla odbiorców paczek loterię pod hasłem „Wszystkiego WyGRAnEKO”.

Do wygrania jest 30 000 zł (nagroda główna), a także rowery marki Kross, hulajnogi elektryczne Xiaomi Pro 2, inteligentne opaski Xiaomi Mi Band 5 oraz słodkie upominki. Zabawa rozpoczęła się 12 lipca i potrwa do 14 listopada 2021 r.

– Przez 30 lat działalności uważnie obserwowaliśmy rynek, a także potrzeby jego uczestników. Na naszych oczach rosło zaufanie wobec sprzedawców internetowych i zmieniała się rola kuriera. Przez ten czas DPD Polska z małej rodzinnej firmy stała się rynkowym liderem i ważną częścią DPDgroup. Jubileusz 30-lecia to powód do dumy i radości, a także wspaniały moment, aby podziękować wszystkim nadawcom i odbiorcom, którzy codziennie obdarzają nas zaufaniem, a także naszym pracownikom i współpracownikom, dzięki którym doręczamy co 14 sekund aż 400 przesyłek – mówi Rafał Nawłoka, prezes zarządu DPD Polska.

W loterii mogą wziąć udział odbiorcy paczek, którzy w okresie między 12 lipca a 14 listopada br. zgłoszą dowolną przesyłkę doręczoną przez DPD Polska. W formularzu na stronie internetowej www.30latdpd.pl należy zgodnie z regulaminem obowiązkowo wpisać następujące dane: numer listu przewozowego, pełne imię i nazwisko (odpowiadające widniejącemu na liście przewozowym przesyłki), numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail. Każde zgłoszenie bierze udział w grze o nagrody natychmiastowe oraz w trzech odrębnych losowaniach nagród: tygodniowej, miesięcznej oraz głównej.

PROMOCJA

PROMOCJA

W ramach loterii na uczestników czekają liczne nagrody natychmiastowe: 300 inteligentnych opasek do pomiaru aktywności ruchowej Xiaomi Mi Band 5, a także 3 tysiące opakowań pysznych czekoladek. Zwycięzcy nagród natychmiastowych wyłaniani będą w okresie promocyjnym w godzinach 6.00 do 23.59. Po każdym tygodniu trwania okresu promocyjnego odbędzie się również losowanie trzech hulajnóg Xiaomi Pro 2, zaś każdego miesiąca w ręce nowych właścicieli trafią trzy rowery elektryczne Kross. O tym, kto otrzyma nagrodę główną, czyli 30 000 zł, przekonamy się 16 listopada 2021 r. W losowaniu wezmą udział wszystkie zgłoszenia do loterii dokonane w okresie promocyjnym.

– Loteria promocyjna z nagrodami to świetna okazja, aby świętować jubileusz jak najszerzej, z udziałem odbiorców paczek doręczanych przez DPD Polska. Przekonaliśmy się o tym pięć lat temu z okazji poprzedniego jubileuszu. Idziemy z duchem czasu i w tym roku przygotowaliśmy nagrody, które promują aktywny i przyjazny środowisku styl życia. Wiemy bowiem, że dbałość o otoczenie jest coraz wyraźniej formułowanym oczekiwaniem e-konsumentów w całej Europie – dodaje Rafał Nawłoka.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C