DKV Mobility i ELLA nawiązują współpracę

C

19-01-2023

DKV Mobility rozbudowuje stacji do ładowania aut prądem. Tym razem użytkownicy elektryków otrzymali do dyspozycji 300 punktów w Austrii, marki ELLA.

DKV Mobility rozszerza sieć o ponad 300 publicznych punktów ładowania aut w Austrii, także tych samoobsługowych. Punkty ładowania są dostępne za pośrednictwem DKV Mobility App i DKV Card +Charge.

Austriacki operator ELLA i spółka-córka DKV Mobility, GreenFlux, która zarządza ofertą usług ładowania DKV Mobility, podpisały niedawno w tym celu umowę o współpracy.

– ELLA jest jednym z czołowych operatorów infrastruktury ładowania w Austrii, ze stacjami położonymi w kluczowych lokalizacjach – mówi Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla pojazdów w DKV Mobility. – To partnerstwo jest dla nas ważne, gdyż dzięki niemu zwiększymy dostępność punktów ładowania aut dla naszych klientów.

W całej Europie DKV Mobility oferuje swoim klientom dostęp do ponad 344 000 punktów ładowania.

 

Tankowanie ze smartfonem

Żeby rozliczać tankowania jeszcze łatwiej i szybciej, DKV Mobility stale powiększa sieć punktów, gdzie za paliwo można zapłacić smartfonem, bez wychodzenia z auta. Teraz czas na Danię, a konkretnie 180 stacji marki Go’on.

Kierowcy mogą rozliczać transakcje tankowania za pomocą smartfona dzięki funkcji płatności DKV App&Go w aplikacji Mobility App.

Dziś płatności DKV App&Go są już dostępne na ponad 3000 stacji paliw w Austrii, Belgii, Danii, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu i Holandii.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C